Dosyalar Yükleniyor

Hızlı Erişim




Takip Edin






uçan süpürge

20. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali

kadın filmleri festivali

festival

Emek Verenler


1. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ
YÜRÜTME KURULU
  • Halime Güner
  • Füsun Okutan
  • Berrin Balay

DANIŞMA KURULU
  • Oğuz Onaran
  • Sevna Aygün
  • Seçil Büker
  • İnci Demirkol
  • Hane Künüçen
  • Peyami Çelikcan
  • Sündüz Haşar
  • Eser Köker

KOORDİNASYON
  • Füsun Okutan

BASIN ve HALKLA İLİŞKİLER
  • Berrin Balay
  • Füsun Okutan
  • Elif Ergu

BASILI MALZEMELER
  • Füsun Okutan
  • Berrin Balay

PANELLER
  • Berrin Balay

FESTİVAL EKİBİ
  • Gülten Irgın
  • Mihriban Mehan
  • Serpil Paslı
  • Gerçek Önal
  • Övünç Meriç
  • Manuela Görgü

MALİ İŞLER
  • Gülten Irgın

BELGESEL YAPIM
  • F Prodüksiyon
  • Yeşin Aydemir
  • Bora Akarsel
  • Arkın Aktaç
  • Didem Okutgen

ÇEVİRİ
  • Filiz Örekli
  • Tülin Alpkaya
  • Zeynep Erdim
  • Gülden Tereske
  • Selçuk Gökoluk
  • EDF Konferans Çevirmenliği; Selin Özgen

ELEKTRONİK ALTYAZI
  • Hasan Gören

GRAFİK TASARIM
  • 4+1 Tasarım
  • Lara Kavvas
  • Ebru İldam
  • Bengisu Keleşoğlu

HEYKELCİLİK TASARIM
  • Fahri Kaplan

FESTİVAL DOSTLARI
  • Ankara Film Festivali Ekibi
  • Avrupa Gezici Film Festival Ekibi
  • Filiz Kardam
  • Yıldız Ecevit
  • İrfan Demirkol
  • Şuayip Kanaat
  • Can Özgün
  • Aysel İşçi
  • Annie Pertan
  • Kopiart
  • Mustafa Ünal
  • Hayati Aydın
  • Cihangir Aydoğan
  • ODTÜ-GİSAM
  • Tan Ataç
  • Müge Karalom
  • Pınar Şenel
  • Gökçiçek Yurdakul
  • Mehmet Açıktan

Teşekkürlerimizle;
  • Kültür Bakanlığı
  • Çankaya Belediyesi
  • Yenimahalle Belediyesi
  • British Council

2. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ
YÖNETİM KURULU
  • Yıldız Ecevit
  • Filiz Kardam
  • Halime Güner
  • Hanife Aliefendioğlu
  • Gülten Irgın
  • Manuella Kaltenegger Görgü

FESTİVAL YÜRÜTME KURULU
  • Halime Güner
  • Berrin Balay
  • Çiğdem Esin
  • Gülten Irgın

FESTİVAL DANIŞMA KURULU
  • Oğuz Onaran
  • Filiz Kardam
  • Nilgün Abisel
  • Eser Köker
  • Kurtuluş Kayalı
  • Annie Pertan
  • İnci Demirkol
  • Gülden Treske
  • Sevna Akpınar
  • Nurten Kara
  • Mehmet Açıktan

KOORDİNASYON
  • Berrin Balay

BASIN ve HALKLA İLİŞKİLER
  • Uçan Süpürge Ekibi

FESTİVAL EKİBİ
  • Ebru Temiz
  • Burcu Sümer
  • Heves Berksü
  • Mine Süngün

MALİ İŞLER
  • Gülten Irgın

BELGESEL FİLM
  • Pembe Behçetoğulları
  • Eser Köker
  • Nilgün Abisel
  • Levent Özayan (Yönetmen)

KONUK AĞIRLAMA
  • Aydan Akas

FESTİVAL JENERİĞİ
  • Bekir Gürgen

ELEKTRONİK ALTYAZI
  • Ankara Sinema Derneği

HEYKEL TASARIM
  • Fahri Kaplan

AÇILIŞ GECESİ ORGANİZASYONU ve TASARIMI
  • Hakan Dündar

GRAFİK TASARIM
  • Reta Reklamcılık Tanıtım LTD. ŞTİ.

SENARYO YARIŞMASI
  • Eser Köker
  • Gülden Tereske
  • Manuella Görgü
  • İnci Demirkol
  • Fatma Küçükkurt

JÜRİ
  • Kezban Güleryüz
  • Tülin Eraslan
  • Thomas Balkenhol
  • Kaya Özakgün
  • Filiz Kardam
  • Sevna Akpınar
  • Zuhal Çetin

PANELLER
  • Dr. Fetay Soykan "SON DİVA TÜRKAN ŞORAY"
  • Doç. Dr. Eser Köker "TÜRKAN ŞORAY’A BİR HİKAYE DAHA"
  • Prof. Dr. Tevfik İsmailov "TÜRK CUMURİYETLERİNDE SİNEMA"

FESTİVAL DOSTLARI
  • Ankara Film Festivali
  • İstanbul Film Festivali
  • Avrupa Gezici Film Festivali
  • İsrail Elçiliği
  • Kanada Elçiliği
  • Avusturya Başkonsolosluğu Kültür Ofisi
  • Belçika Elçiliği
  • Lübnan Büyükelçiliği
  • Fono Film
  • Pinema Film
  • Women Make Movies
  • Ofice One Superstore
  • Doğucan Reklam
  • H. Hüseyin Akbulut; Devlet Opera Balesi Gen. Müd.
  • Lemi Bilgin; Devlet Tiyatroları Gen.Müd.
  • Nihan Önal; Sabah Gazetesi
  • Nur Otaran; TED Koleji Gen. Müd.
  • Başak Emre
  • Füsun Okutan
  • Sinem Armağan
  • Şuayip Kanat
  • Eylem Kaftan
  • Simin Sencer
  • Aysel İşçi
  • Sema Kılıçer
  • Feray Salman
  • Sibel Kurban
  • İrfan Ünal; Kent Sinema
  • Agah Özgüç
  • Necip Sarıcıoğlu; Yeni Lale Stüdyoları
  • Üstün Bilgin Reniart
  • Barış Tarımcıoğlu
  • Necmettin Varlı
  • Fatma Yüksel; Yenimahalle Belediyesi
  • Burhan Arslan; Yenimahalle Belediyesi
  • İzzet Öz
  • Yıldız Temürtürkan
  • Abdurrahman Keskin; Umut Film
  • My Web
  • M. Erkut Erdinç

UÇAN HABER EKİBİ
  • Cristina Dündar
  • Ellen Benjamin
  • Ebru Aylin Büyüktanır
  • Deborah Semel
  • Şenay Eser; KSSGM
  • Ahmet Kırıklıova; Kültür Bakanı Özel Kalem Müdürü
  • Belma Öztunalı
  • Handan İpekçi

3. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ
YÖNETİM KURULU
  • Yıldız Ecevit
  • Filiz Kardam
  • Halime Güner
  • Hanife Aliefendioğlu
  • Gülten Irgın
  • Fulya Vekiloğlu

FESTİVAL KOORDİNATÖRÜ
  • Halime Güner

FESTİVAL YÜRÜTME KURULU
  • Halime Güner
  • Funda Tuğrul
  • Pembe Behçetoğulları
  • Sevilay Çelenk

FESTİVAL EKİBİ
  • Funda Tuna
  • Sona Ertekin

FESTİVAL DANIŞMA KURULU
  • Oğuz Onaran
  • Türkan Şoray
  • Seçil Büker
  • Nejat Ulusay
  • S. Ruken Öztürk

PROGRAM ve KATALOG
  • Pembe Behçetoğulları
  • Sevilay Çelenk

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER
  • Funda Tuğrul
  • Funda Tuna

MALİ İŞLER
  • Gülten Irgın

ELEKTRONİK ALTYAZI
  • Ankara Sinema Derneği

FESTİVAL AFİŞİ
  • Hayal Mahsulleri Ofisi

FESTİVAL JENERİĞİ
  • Bekir Gürgen

GRAFİK TASARIM
  • Reta Reklamcılık Tanıtım LTD. ŞTİ.

HEYKEL TASARIM
  • Fahri Kaplan

AÇILIŞ ve KAPANIŞ GECELERİ ORGANİZASYONU ve TASARIMI
  • Hakan Dündar
  • Oykun Asyalı

SENARYO YARIŞMASI

ÖN JÜRİ
  • İnci Demirkol
  • Gülden Treske
  • S. Ruken Öztürk
  • Hale Künüçen
  • Nejat Ulusay

JÜRİ
  • Kezban Güleryüz
  • Eser Köker
  • Pembe Behçetoğulları
  • Halil Nalçaoğlu

FESTİVAL DOSTLARI
  • ABD Büyükelçiliği; Jean Vander Woude, Bahar Günal
  • A.Ü İletişim Fakültesi; Prof. Dr. Oğuz Onaran, Prof. Dr. Bülent Çaplı
  • A.Ü İletişim Fakültesi Mezunlar Vakfı; Süleyman Coşkun
  • A.Ü Rektörlüğü; Prof. Dr. Günal Akbay
  • Agah Özgüç
  • Alman Kültür Merkezi; Kristin Volker, Suzan Pınar Betts, Emel Öztürk
  • Andrzej Bednarek
  • Ankara Film Festivali; Gökhan Erkılıç, Füsun Okutan
  • ASE Ankara; Dilber Altıparmak
  • ASE İstanbul; Nesrin Filiz
  • Austrian Film Commission; Anne Laurent
  • Avrupa Gezici Film Festivali; Ahmet Boyacıoğlu, Başak Emre, Serdar Aygün, Ali İhsan Başgül
  • Berrin Balay
  • Bilgesu Erenus
  • Co-media; Dilek Dündar, Can Dündar
  • Çankaya Belediyesi Eğitim Kültür Md.; Ufuk Aksoy, Haydar Yoleri
  • Çiğdem Esin
  • Çiğdem Şahin
  • Dortmund Film Festivali; Anne Schallenberg
  • Elif Wade
  • Film Polski; Jolanta Galicka
  • Fransız kültür Merkezi; Huguette Rigot
  • G.Ü İletişim Fakültesi; Prof. Dr. Alemdar Yalçın, Yrd. Doç. Dr. Şükrü Künüçen
  • Gökhan Özaysın
  • Greek Film Center
  • Gülden Treske
  • Gülseren Şender Atabek
  • Hale Künüçen
  • Halil Nalçaoğlu
  • Hilton Oteli Ankara; Alp Atila
  • Itır Gökgücü
  • İ.F.R; Serdar Tahiroğlu
  • İran Büyükelçiliği; S. Mehdi Pishbin, A.K. Monfared, S. Hamid Kazemi
  • İsmail Güner
  • İstanbul Film Festivali; Ali Sönmez, Azize Tan
  • Juliana Mladenova
  • Kanada Büyükelçiliği; Merih Çobanoğlu
  • Kavaklıdere Sineması; İnci Demirkol, İrfan Demirkol
  • Kezban Güleryüz
  • Kızılırmak Sineması; Can Köksal, Cemal Kuruoğlu
  • Kurtuluş Kayalı
  • Lale Mansur
  • MM Produkties; Ellen Jaspers, Filiz Yamalı
  • Şişli Belediye Başkanı; Mustafa Sarıgül
  • Nazik Işık
  • Nebil Özgentürk
  • Necati Sönmez
  • Necip Sarıcıoğlu
  • Nejat Ulusay
  • Ortak Prodüksüyon; Cengiz Göktaş
  • Özen Film; Nizam Eren
  • TRT; Paşa Yıldırım
  • Polonya Büyükelçiliği; Piotr Nykiel
  • Portekiz Büyükelçiliği; Antonio Jose Bilele
  • Reta; M. Ertut Erdinç
  • S. Ruken Öztürk
  • Seçil Büker
  • SESAM; Kadri Yurdatap
  • Sevin Okyay
  • Sheraton Oteli; Zeynep Kayralcı
  • Sun Fountain Productions; Becky Mertens
  • Tannur Arat
  • T.C. Kültür Bakanlığı Müsteşar Yrd.; Kemal Genç
  • T.C. Kültür Bakanlığı APK Daire Başkanı; Ali Cabılar
  • T.C. Kültür Bakanlığı Sinema ve Telif Hakları Genel Müdürlüğü; Özcan Çetin, Hüseyin Ülger, Şuayıp Kanat
  • Telewizja Polska; Barbara Fundalinska
  • The British Councıl Ankara; Aysel İşçi, Can Özgün
  • The British Councıl London; Simona Marchegiani
  • Thomas Balkenhol
  • THY Ankara Satış Ofisi; Nur Ege
  • TRT; Adil Daldal, Necmettin Varlı
  • TRT Matbaa; İffet Şimşek, Emin Civek
  • TÜRSAB; Mehmet Başaran, Ayşe Topaloğlu
  • Yunanistan Büyükelçiliği
4. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ
YÖNETİM KURULU
  • Filiz Kardam
  • Halime Güner
  • Yıldız Ecevit

GENEL KOORDİNATÖR
  • Halime Güner

YÖNETMEN
  • Sevna Akpınar

FESTİVAL EKİBİ
  • Ebru Sormaz
  • Fatma Bilenoğlu
  • Gülşen Cengiz Bozkurt
  • Gülten Irgın
  • Olcay Bingöl
  • Ürün Güner
  • Zeynep Kaya

PROGRAM
  • Oğuz Onaran
  • Sevna Akpınar

BASILI MALZEMELER
  • Gülşen Cengiz Bozkurt

FİLM TRAFİĞİ
  • Ebru Sormaz

BASIN ve KONUK AĞIRLAMA
  • Sündüz Haşar
  • Ürün Güner
  • Zeynep Kaya

MALİ İŞLER
  • Gülten Irgın

SENARYO YARIŞMASI
  • Fatma Bilenoğlu

SENARYO YAZIŞMASI DEĞERLENDİRME KURULU
  • Gülden Tereske
  • İnci Demirkol
  • Sevna Akpınar

ATÖLYE ÇALIŞMASI
  • Işıl Özgentürk

AÇILIŞ GECESİ TASARIM ve ORGANİZASYON
  • Sündüz Haşar

ÇEVİRİ ve ELEKTRONİK ALTYAZI
  • Kitle Yayıncılık Yapımcılık LTD. ŞTİ.

FESTİVAL JENERİĞİ
  • Bekir Gürgen

FESTİVAL AFİŞİ ve GRAFİK TASARIM
  • Reta
  • Zuhal Erdinç
  • M. Erkut Erdinç

HEYKEL TASARIM
  • Fahri Kaplan

FESTİVAL DOSTLARI
  • ABD Büyükelçiliği; Vicky Silvermann, Serpil Taşkın
  • A.Ü İletişim Fakültesi; Prof. Dr. Oğuz Onaran
  • A.Ü İletişim Fakültesi Mezunlar Vakfı Başkanı Süleyman Coşkun ve Selma Özinanır
  • AB Talking Heads Oy; Laura Haapala
  • Ajans Press
  • Arif Köden
  • Arjantin Büyükelçiliği; Jose Maria Silenzi de Stagni, Süheyla Kalfagil
  • Alman Kültür Merkezi; Suzan Pınar Betts, Dr. Kristin Völker, Emel Öztürk
  • Austrian Film Commission; Anne Laurent
  • Ayla Jean Yackley
  • Berrin Balay
  • Burçin Dermancıoğlu
  • Ceren Özbaylı
  • Channel Four International; Jonathan Bairstow
  • Cineart Productions; Victor Schwarcz
  • Cinergon; Kolovou Dora
  • Çankaya Belediyesi Eğitim Kültür Md. Haydar Yoleri
  • Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi Müdürlüğü Çalışanları
  • Çek Cumhuriyeti Büyükelçiliği; Mr. Lubomir Bozant
  • Danish Film Institute; Eva Nüchel Petersen
  • Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü; Remzi Buhara
  • Devlet Tiyatroları Gnel Müdürvekili; Faruk Günuğur
  • Egyptian Film Centre; Prof. Dr. Mohammed El Kalyoubi
  • ERT S.A; Fotini Yiannoulatou
  • Ercan Akpınar
  • Ertuğru
  • Farabi Cinema Foundation; Amir Esfandiari
  • Film Polski; Jolanta Galicka
  • Finlandiya Büyükelçiliği; Raisa Alatan
  • Fransız Kültür Merkezi; Huguette Rigot, Michel Barbat
  • Flirt Films
  • Garanti Bankası; Naciye Günal
  • Greek Film Center
  • Gülden Treske
  • Herramagasinet Film&TV
  • HES-SO; Sebastien Favre
  • Hırvatistan Büyükelçiliği; Vesna Terzic
  • Hungaro Film; Annamaria Basa
  • Irian Young Cinema Society; Shirin Naderi
  • Icelandic Film Foundation; Erna Margret Valberssdottir, Bryndis Johannsdottir
  • İran Büyükelçiliği; A.K. Monfared
  • İrlanda Büyükelçiliği; Sean O’Regan
  • İsviçre Büyükelçiliği; Monica Schmutz Cattaneo
  • İtalyan Kültür Merkezi; Flavia Tibaldi, Şükran Çubuk
  • Kanada büyükelçiliği; Simin Taylaner, Eric Walsh
  • Kavaklıdere Sineması; İnci Demirkol, İrfan Demirkol
  • Kızılırmak Sineması; Can Köksal, Cemal Kuruoğlu
  • Kurtuluş Kayalı
  • Litvanya Büyükelçiliği; Halina Kobeckaite
  • London International Film School; Chrissy Bright
  • Mehmet Açıktan
  • Meksika Büyükelçiliği; Juan Antonio Miramontes
  • Meryem Sözen
  • MJW Productions LTD. ; Jessica Lamerton
  • Muharrem Aydoğan
  • Şişli Belediye Başkanı; Mustafa Sarıgül
  • M. Erkut Erdinç
  • Nazik Işık
  • Nemencines; Kestutis Petrulis
  • Netherlands Institude for Animation Film; Paul Moggre
  • New Zealand Film Commission; Helene O’Brien, Lindsay Shelton
  • Ogün Duman
  • Osman Ürper
  • Ömer Güner
  • Özge Akcan
  • Peyami Çelikcan
  • Polonya Büyükelçiliği; Piotr Nykiel
  • Portekiz Büyükelçiliği; Jorge Cesar das Neves
  • Portuguese Short Film Agency; Fernanda Silva
  • S. Ruken Öztürk
  • Sabri Büyükdüvenci
  • SESAM; Kadri Yurdatap
  • Sevin Okyay
  • Sheraton Oteli; Zeynep Kalaycı
  • Sokakta Dergisi
  • Studio Filmowe Indeks
  • Swiss Short Film Agency; Laura Zimmermann
  • T.C. Kültür Bakanlığı APK Daire Başkanı; Ali Cabılar
  • T.C. Kültür Bakanlığı Sinema ve Telif Hakları Genel Müdürlüğü
  • Take T Productions; Sietske Tjallingii
  • Tanıl Bora
  • Tevfik Fikret Lisesi; Şehriban Gözcü ve gönüllü öğrenciler
  • The British Council Ankara; Can Özgün
  • TRT Genel Müdürlüğü
  • TRT Matbaa; Emin Civek, İffet Şimşek
  • Umut Sanat Filmcilik; Metin Ergül
  • Women Of The Sun; Mandisa Zıtha
  • Yeni Zellanda Büyükelçiliği
  • Zafer Can
  • Zuhal Erdinç
5. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ
YÖNETİM
  • Yıldız Ecevit
  • Halime Güner

GENEL KOORDİNATÖR
  • Halime Güner

FESTİVAL YÖNETMENİ
  • Sevna Akpınar

FESTİVAL EKİBİ
  • Ebru Solmaz
  • Gülten Irgın
  • Semiramis Yılmaz

PROGRAM
  • Sevna Akpınar
  • Ebru Sormaz

BASIN ve KONUK AĞIRLAMA
  • Semiramis Yılmaz

KATALOG ve YAYIN KOORDİNATÖRÜ
  • Ebru Sormaz

FİLM TRAFİĞİ
  • Semiramis Yılmaz

PANEL
  • Sündüz Haşar

MALİ İŞLER
  • Gülten Irgın

AÇILIŞ GECESİ
  • Sündüz Haşar

KISA FİLM ÖYKÜSÜ YARIŞMASI DEĞERLENDİR KURULU
  • Gülden Treske
  • İnci Demirkol
  • Sündüz Haşar

KISA FİLM ÖYKSÜ YARIŞMASI ATÖLYE ÇALIŞMASI
  • Işıl Özgentürk

UÇAN SÜPÜRGE ÇALIŞANLARI
  • Dilek Türk
  • Ahu Tatlı
  • Ayşe Aldemir

OFİS TRAFİĞİ
  • Türkan Bıyık

GÖNÜLLÜLERİMİZ
  • Aslı Türk
  • Ayşegül Oğuz
  • Ayşegül Er
  • Didem Baltacı
  • Elise Carlson
  • Işık Baltacı
  • Özlem Koldemir
  • Selma Yanık

ÇEVİRİ ve ELEKTRONİK ALTYAZI
  • Kitle Yayıncılık Yapımcılık LTD. ŞTİ.
  • Serdar Aygün
  • Ali İhsan Başgül

JENERİK
  • Bekir Gürgen

AFİŞ
  • Tasarımhane

GRAFİK TASARIM
  • Graphe
  • Zuhal Erdinç
  • M. Erkut Erdinç
  • Doğa Erdinç

HEYKEL TASARIM
  • Fahri Kaplan

FESTİVAL DOSTLARI
  • A.Ü İletişim Fakültesi; Prof. Dr. Oğuz Onaran
  • A.Ü İletişim Fakültesi Mezunlar Vakfı; Dr. Abdülrezak Altun
  • Ajans Press
  • Alman Kültür Merkezi; Dr. Kristin Völker, Emel Öztürk
  • Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği; Capie A. Polk
  • Arjantin Büyükelçiliği; Jose Maria Silenzi de Stagni, Süheyla Kalfagil
  • Bavaria Films International; Stephanie Zietler
  • Burç Film; Fedai Öztürk
  • Çankaya Belediye Başkanı; Haydar Yılmaz
  • Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı; Yüksel Işık
  • Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi Müdürlüğü Çalışanları
  • Çankaya Belediyesi Eğitim Kültür Müdürü; Şemsettin Durmuş
  • Devlet Bakanı; Sn. Hasan Gemici
  • Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü; Lemi Bilgin
  • Eks Yapım; Eriş Akman
  • Farabi Cinema Foundation; Amir Esfandiari
  • Fransız Kültür Merkezi; Huguette Rigot, Michel Barbat
  • Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi; Prof. Dr. Nurettin Güz
  • Hilton Oteli; Alp Atilla
  • Hollanda Krallığı Büyükelçiliği; Monique J.de Groot
  • Hungaro Film; Annamaria Basa
  • IMCINE; Mexicon Institute of Cinematography
  • Iranian Young Cinema Society; Shirin Naderi
  • İtalyan Kültür Merkezi; Flavia Tibaldi, Şükran Çubuk
  • Kadının Sorunları ve Statüsü Genel Müdürlüğü; Leyla Coşkun Çınar
  • Kanada Büyükelçiliği; Simin Taylaner, Aleyna Taylaner
  • Kavaklıdere Sineması; İnci Demirkol, İrfan Demirkol
  • Kecskemet Film Studio; Rita Schütt
  • Kızılırmak Sineması; Can Köksal, Cemal Kuruoğlu
  • Kinowelt Lizenzverwertungs GmbH; Priska Wunderlich
  • London International Film School; Chrissy Bright
  • Meksika Büyükelçiliği; Juan Antonio Miramontes
  • Meksika Dışişleri Bakanlığı
  • Mimar Sinan Üniversitesi Film Arşiv Müdürlüğü
  • Mine Film; Kadri Yurdatap
  • Muhteşem Film; İrfan Tözüm, Melike Tözüm
  • Mülkiyeliler Birliği; Bşk. Füsun Çiçekoğlu, Feride Eroğlu
  • Neue Bioskop Film GmbH; Anne Rossouw
  • SESAM; Kadri Yurdatap
  • Şişli Belediyesi; Mustafa Sarıgül
  • T.C. Kültür Bakanlığı Sinema ve Telif Hakları Arşiv Müdürlüğü; Şuayip Kanat
  • T.C. Kültür Bakanlığı Sinema ve Telif Hakları Genel Müdürü; Özcan Çetin
  • T.C. Kültür Bakanlığı APK Daire Başkanlığı; Ali Cabılar, Kemal Genç
  • T.C. Kültür Bakanlığı Devlet Halk Müziği Korosu Müdür Yrd. ; Ahmet Alagöz
  • T.C. Kültür Bakanlığı Bilgi İşlem Daire Başkanı; Meryem Sözen
  • The British Council; Can Özgün, Aysel İşçi
  • TRT Genel Müdürlüğü; Yücel Yener, Bülent Varol
  • TRT Televizyon Dairesi Başkanlığı; Nilgün Artu, Ahmet Rasim Yalçın
  • TRT Drama Programları Müdürlüğü; Nilgün Sağyaşar, Ayşen Didem Tezcan
  • TRT Matbaa Müdürü; Emin Civek
  • UNDP; Seyhan Aydınlıgil
  • Abdurrahman Yılmaz
  • Adil Daldal
  • Atilla Dorsay
  • Aydan Aydın
  • Cenk Saraçoğlu
  • Ercan Akpınar
  • Füsun Okutan
  • Gül Özerol
  • Hale Küniçen
  • Hatice Geredeli
  • Hüseyin İçen
  • İpek Karadağ
  • Muazzez Top
  • Ogün Duman
  • Oğuzhan Açıkgöz
  • Öykü Hayfavi
  • Rakhshan Bani Etemad
  • S. Ruken Öztürk
  • Sevin Okyay
  • Sıtkı Tekmen
  • Şeyda Sever
  • Ülkü Sayılan
  • Ürün Güner
6. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ
YÖNETİM
  • Yıldız Ecevit
  • Halime Güner

GENEL KOORDİNATÖR
  • Halime Güner

FESTİVAL YÜRÜTME KURULU
  • Halime Güner
  • Berrin Balay
  • Ayşegül Oğuz
  • Füsun Okutan
  • Semiramis Yılmaz
  • Didem Baltacı

DANIŞMA KURULU
  • Prof. Dr. Oğuz Onaran
  • Prof. Dr. Kezban Güleryüz
  • Doç. Dr. Kurtuluş Kayalı
  • Doç. Dr. Eser Köker
  • Yrd. Doç. Dr. Nejat Ulusay
  • Yrd. Doç. Dr. S. Ruken Öztürk
  • Necip Sarıcı

FESTİVAL YÖNETMENİ
  • Berrin Balay

DÜNYA SİNEMASI
  • Ayşegül Oğuz

REKLAM ve HALKLA İLİŞKİLER
  • Füsun Okutan

BASINLA İLİŞKİLER
  • Semiramis Yılmaz

KONUK TRAFİĞİ
  • Semiramis Geredeli
  • Didem Baltacı

BASIN DANIŞMANI
  • Şükran Yücel

UÇAN SÜPÜRGE ÇALIŞANLARI
  • Uğur Yüksel
  • Reyhan Atasü
  • Nurdan Atalay

FESTİVAL WEB SAYFASI
  • Uğur Yüksel

DEĞERLENDİRME KURULU
  • Doç. Dr. Eser Treske
  • İnci Demirkol

ATÖLYE ÇALIŞMASI
  • Işıl Özgentürk

RADYO SPOTLARI
  • Pınar Şenel
  • Aslı Berke

AÇILIŞ-KAPANIŞ GECESİ
  • Füsun Okutan
  • Sibel Türker
  • Pınar Şenel

FRAGMAN
  • Didem Baltacı
  • Devrim Ünlü
  • Meltem Kuyulu
  • Fatma Uygun
  • Emel Gürsoy

ALTYAZI
  • Ankara Kültür Sanat Derneği

GRAFİK TASARIM
  • Tasarımhane

HEYKEL TASARIMI
  • Ödül Işıtman
  • Mehmet Ali Uysal

OFİS TRAFİĞİ
  • Türkan Bıyık

FİLM ÇEVİRİLERİ
  • Hacettepe Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümü
  • Bilge S. Has
  • Gamze Uslu
  • Işıl Kocabay
  • Mehmet Tamer
  • Mihrigül Kuş
  • Nevin Engel
  • Şadan Atilla
  • Ümmühan Namal
  • Vildan Aktaş

GÖNÜLLÜLERİMİZ
  • Atasay Koç
  • Betül Eker
  • Ece Özdemir
  • Engin Varana
  • Fahriye Ferah
  • Kavya
  • Kıymet Aktaş
  • Mustafa Ünal
  • Mutlu Dirlik
  • Pınar Evrenosoğlu
  • Sinema Dostları Derneği
  • Ümit Durmaz
  • Yeşim Aslan
  • Yeşim Özben

FESTİVAL DOSTLARI
  • Abdurrahman Yılmaz
  • Agah Özgüç
  • Alabanda Turizm; Erhan Gür
  • Alfa Film
  • Alin Taşcıyan
  • Alman Kültür Merkezi; Sabine Hagemann Ünlüsoy, Emel Öztürk
  • Alman Kültür Müdürü
  • Amerikan Elçiliği; Pamela Dunham, Serpil Taşkın, Hakan Yurdadoğan
  • Ankara Migros Alışveriş Merkezi
  • Asya Film
  • Atilla Dorsay
  • Barış Sulu
  • Bartu Soral
  • Başak Emre
  • Bojidar Manov
  • Burç Film
  • Bülent Öztürk
  • Cinema Libre; Ubavka Ferzanovic
  • Cumhur Cambazoğlu
  • Deutsche Film un Fernsehenakademie; Cristina Marx
  • Devrim Ünlü
  • Doğa Holding; Günay Çapan
  • Doğadan; Özlem Karpuzcu, Banu Akın
  • Dschoint Ventschr Film Production; Remo Brauchi
  • Ebru Sormaz
  • Egmond Film; Annette Oudejans
  • Emel Gürsoy
  • Er Film; Hande Yedidal
  • Fahriye Ferah
  • Fatma Uygun
  • Filmes Dotejo; Fatima Correira
  • Finlandiya Büyükelçiliği; Mervi Nousianen, Sari Ekici
  • Finlandiya Film Enstitüsü; Aretta Valaha
  • Fortissimo Film Sales; Marnix van Wijk
  • Fransız Kültür Merkezi; Michel Tosca, Huguette Rigot
  • GİSAM; Kaya Özakgün
  • Gönül Dönmez Colin
  • Hakan Çeliktener
  • Halil Yener
  • Hikmet Deniz
  • Hacettepe Üniversitesi; Prof. Dr. Ahmet Göğüş
  • Sibel Bozbeyoğlu
  • Hidayet Tuksal
  • Holland Film; Andre Naus
  • Hollanda Krallığı Büyükelçiliği; Monique J. De Groot
  • Eski Kültür Bakanı; Hüseyin Çelik
  • Işın Mumcu
  • İbrahim Yıldız
  • İdil Tunralı
  • İstabul Kültür Sanat Vakfı; Hülya Uçansu, Ali Sönmez, Azize Tan, Yusuf Pinhas, İdil Kartal
  • İtalyan Kültür Merkezi Ankara; Flavia Tibaldi, Şükran Çubuk, İsmail Hakkı Tuncer
  • Karaf Restaurant
  • Kavaklıdere Sineması; İnci Demirkol, İrfan Demirkol
  • Kerem Altun
  • Kıymet Göllü
  • Klaus Eder
  • Leyla Özalp
  • Magnar Filmunio; Anamaria Bassa
  • Mehmet Göllü
  • Meksika Büyükelçiliği; Antonio Miramontes
  • Mexican Film Entitute IMCINE; Jorge D. Magana
  • Meltem Acun
  • Mimar Sinan Üniversitesi Sinema Televizyon Merkezi; Prof. Dr. Sami Şekeroğlu, Asiye Korkmaz
  • Navigator Film; Michaela Kleinrath
  • Necla Zarakol
  • New Meteor; Nikolai Ilin
  • Novartis; Aylin Gürer
  • OCS; Nesrin Filiz, Arzu Doğan
  • Oktay Demirci
  • Samet Polat
  • Sevin Okyay
  • Sheherazad Media International; Katayoon Shahabi
  • Sheraton Ankara; Zeynep Kayralcı
  • Sigma Pictures; Guurtje Buddenberg
  • Şebnem Çiler Turan
  • Şişli Belediyesi; Mustafa Sarıgül
  • T.C. Kültür Bakanlığı AKP Daire Başkanlığı; Ali Cabılar
  • T.C. Kültür Bakanlığı Telif Hakları ve Sinema Arşiv Müdürlüğü; Şuayip Kanaat
  • The British Council; Can Özgün
  • The Factory; Eurydice Calmejane
  • Tolga Avcil
  • Triluna Film AG; Sabina Ritzman
  • Tual Ajans
  • Tunca Arslan
  • Varan Ayhan Dede
  • Wild Bunch Exception; Lucie Kalmar
  • Yeni Lale Stüdyoları; Necip Sarıcı
  • Yrd. Doç. Dr. Fetay Soykan
7. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ
YÖNETİM
  • Prof. Dr. Yıldız Ecevit
  • Halime Güner

GENEL KOORDİNATÖR
  • Halime Güner

DANIŞMA KURULU
  • Prof. Dr. Oğuz Onaran
  • Yrd. Doç. Dr. Nejat Ulusay
  • Yrd. Doç. Dr. S. Ruken Öztürk
  • Gönül Dönmez Colin
  • Necip Sarıcı
  • Elif Rongen

BASIN DANIŞMANI
  • Şükran Yücel

PROGRAM KOORDİNATÖRÜ
  • Ayşegül Oğuz

REKLAM ve HALKLA İLİŞKİLER
  • Relations
  • Didem Baltacı

BASINLA İLİŞKİLER
  • Semiramis Yılmaz

FİLM TRAFİĞİ
  • Ayşegül Oğuz

KONUK AĞIRLAMA
  • Ayşegül Oğuz
  • Didem Baltacı
  • Ceren İnce
  • Zelal Çiçek

MALİ İŞLER
  • Ürün Güner
  • Özlem Kınal

FESTİVAL WEB SAYFASI
  • Uğur Yüksel

KATALOG
  • Semiramis Yılmaz
  • Zeynep Büyükçiftçi

KATALOG ÇEVİRİLERİ
  • Ceylan Gürman
  • Esin Aslan
  • Yelda Başaran

KATALOG EDİTÖRLERİ
  • Selen Doğan
  • Barbara Blackwell Gülen
  • Melissa Kunstadter

AÇILIŞ-KAPANIŞ GECESİ
  • Ceremonies
  • Uğur Yüksel
  • Selen Doğan
  • Ela Gökalp

SUZAN AVCI VTR
  • Erler Film

BELKIS ÖZENER VTR
  • Filma-Cass

SEÇİL BÜKER VTR
  • Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü

KISA FİLM ÖYKÜSÜ YARIŞMASI DEĞERLENDİRME KURULU
  • Doç. Dr. Eser Köker
  • Gülden Treske
  • İnci Demirkol
  • Işıl Özgentürk
  • Mine Vargı

ATÖLYE ÇALIŞMASI
  • Işıl Özgentürk

RADYO SPOTLARI
  • Radyo ODTÜ

FRAGMAN
  • Filiz Takeş

KADIN YÖNETMENLERİMİZ FOTOĞRAF SERGİSİ
  • Muammer Yanmaz
  • Sedef Kürüm

FİLM ÇEVİRİLERİ
  • Ankara Sinema Kültürü Derneği
  • Ayşe Erenel
  • Ceylan Gürman
  • Gülay Kızıler
  • Hülya Saygılı
  • Işıl Gökhan
  • Özlem Kaya

ALTYAZI
  • Ankara Sinema Kültürü Derneği

AFİŞ ve KATALOG TASARIMI
  • Gece Tasarım & Tanıtım

AFİŞ ve KATALOG BASKI
  • Nural Matbaası

HEYKEL TASARIMI
  • Ödül Işıtman
  • Mehmet Ali Uysal

ANI PLAKETİ
  • Fahri Kaplan

OFİS ANNEMİZ
  • Türkan Bıyıklı

GÖNÜLLÜLERİMİZ
  • Abdurrahman Yılmaz
  • Elay Aydoğanoğlu
  • Esra Demirkıran
  • Gökhan Şeker
  • Gökşen Çalışkan
  • Gülay Kızıler
  • Hülya Saygılı
  • Işıl Gökhan
  • İmge Özcan
  • İsmail Güner
  • Meral Yarımbaş
  • Nesrin Aydoğanoğlu
  • Orkun Pak
  • Özlem Kaya
  • Sami Oğuz
  • Tuğba Adalı
  • Zehra Altaylı

KATALOG YAZILARI
  • Atilla Dorsay
  • Ayla Kanbur
  • Aysun Akarsu
  • Ayşe Düzkan
  • Ayşegül Oğuz
  • Banu Bozdemir
  • Berrin Balay
  • Burcu Bilgiç
  • Burçin Yalçın
  • Cumhur Canbazoğlu
  • Çiğdem Kömürcüoğlu
  • Didem Baltacı
  • Ege Tekinbaş
  • Elif Rongen
  • Esin Küçüktepepınar
  • Fatih Özgüven
  • Müge İplikçi
  • Naim Dilmener
  • Nalan Barbarosoğlu
  • Necati Sönmez
  • Necla Algan
  • Nejat Ulusay
  • Nihal Bengisu Karaca
  • Oğuz Onaran
  • Övgü Gökçe
  • Övül Durmuşoğlu
  • S. Ruken Öztürk
  • Sevin Okyay
  • Şeyda Sever
  • Şükran Yücel
  • Tunca Arslan
  • Uğur Yüksel

AÇILIŞ-KAPANIŞ GECESİ TEKNİK EKİP
  • TRT
  • Levent Açıkelli- Yönetmen
  • Murat ziya Öztan- Yapımcı
  • Süreyya Gariboğlu- Yapımcı
  • Demet Altıok- Dekoratör
  • Fuat Gök - Işık
  • Uzay Özhan - Ses
  • Ümit Gökçe - Teknik Yönetmen
  • Nuri Öz - Ses
  • Mutlu Yaşar - Işık

BÜYÜK TİYATRO
  • Ali Akgül
  • Fuat Gök
  • Emin Saraçoğlu
  • Can Tazebaş
  • Osman Özkırım
  • Metin Öz
  • Veysel Doğan
  • Erol Doğu
  • Hayati Yılmaz
  • Kuter Ege
  • Yılmaz Doğan
  • Yusuf Altındağ
  • İlhami Söğüncü
  • Metin Akbulut
  • Hikmet Demir
  • Mustafa Yolcu

FESTİVAL DOSTLARI
  • Aksu Bora
  • Alabanda Turizm; Erhan Gür
  • Alaettin yavaşça
  • Ali Karadoğan
  • Alin Taşçıyan
  • Alliance Atlantis; Natalia Ljubic
  • Alman Kültür Merkezi; Sabine Hagemann Ünlüsoy, Emel Öztürk
  • Alper Sözkesen
  • Amerikan Elçiliği; Damaris Kirchhofer, Serpil Taşkın, Hakan Yurdadoğan
  • Amour Fo Filmproduktion; Barbara Pichler
  • Ana S. Martin
  • Anadolu Medeniyetleri Müzesi; Hikmet Denizli
  • Andreas Treske
  • Ankara Büyükşehir Belediyesi; Ali İhsan Ölmez
  • Ankara Sinema Derneği; Başak Emre
  • Ankara Sinema Kültürü Derneği; Özlem Gündüz, Bülent Gündüz
  • Ankara Vali Yardımcısı; Selahattin Ekremoğlu
  • Ankara Valisi; Yahya Gür
  • ANKON Üyeleri
  • Arzu Doğan
  • Asiye Bodur
  • Aslı Selçuk
  • Austrian Film Commission; Brigitte Weich
  • Avusturya Kültür Ofisi; Çiğdem İkiışık
  • Ayten Kuyululu
  • Barış Sulu
  • Barkın Köksalan
  • Belya; Adil Yıldırım
  • Berrin Balay
  • Biket İlhan
  • Binhü Yaşar
  • Bir Film; Ersan Congar
  • Birsen Kaya
  • British Council; Can Özgün, Kevin Franklin, Satwant Gill, Silvia Torner
  • Bülent İnal
  • Canan Evcimen İçöz
  • Canan Gerede
  • Canan Uluyağcı
  • Cenk Babaeren
  • Channel 4; Sarah Tonkiss
  • Cinema Libre; Ubavka Ferzanovic
  • Claire Dubois
  • Corci
  • Çağatay Arısoy
  • Çankaya Belediye Başkanı; Muzaffer Eryılmaz
  • Çankaya Belediyesi; Bülent Güler, Metin Peker, Sami Doğan
  • Çiğdem Ferah
  • Deepa Mehta Films; Devjani Raha, Michael Schaus
  • Deutsche Film un Fernsehenakademie; Cristina Marx, Erica Margoni
  • Deutsches Filmmuseum; Thomas Worschech
  • Dschoint Ventschr Filmproduction; Remo Brauchi
  • Emre Başar
  • e-Pictures; Min Chae
  • Eray Sarıot
  • Erdoğan Tünaş
  • Erler Film; Türker İnanoğlu, Ferda Dağlaroğlu
  • Ersan Ocak
  • Esra Biryıldız
  • Evren Elverdi
  • Ferdağ Dağlaroğlu
  • Feyturiye Esen
  • Fide Motan
  • Figen Çarmıklı
  • Filiz Öztürk
  • Filma-Cass; Mine Vargı, Burak Özbek, Selim Yıldırım, Gülşah Batıbeki
  • Filmakademie Baden Württemberg; Eva Steegmayer
  • Filmes Dotejo; Fatima Correia
  • Finlandiya Büyükelçiliği; Mervi Nousianen
  • Fortissimo; Joost Verduin, Manix Wanwijk
  • Fransa Dışişleri Bakanlığı; Janine Deunf
  • Fransız Kültür Merkezi; Michel Tosca, Huguette Rigot
  • Füruzan
  • Füsun Okutan
  • Gemini Films; Guillaume Lirondiere
  • Gönül Yazar
  • Güliz Erdoğan
  • Gülseren Güçhan
  • Gülsün Karamustafa
  • Hakan Tok
  • Hakkı Çamur
  • Handan İpekçi
  • Hff-Postdam; Bettina Ellerkamp
  • Hidayet Tuksal
  • Hilal Esen
  • Hollan Animation Institute; Mette Peters
  • Imcine; Jorge Magana
  • Işıl Özgentürk
  • İclal Esen
  • İKSV; Azize Tan, Yusuf Pinhas, Üstüngel İnanç, Nuray Omaç
  • İl Kültür Turizm Müdürü; Doğan Avcı
  • İlknur Üstün
  • İrfan Film; Zeynep Atasoy
  • İspanya Büyükelçiliği; Maria Palacios
  • İsveç Elçiliği; Lena Calvo
  • İtalyan Kültür Merkezi; Şükran Çubuk, Angela Tangianu
  • Kanada Elçiliği; Simin Taylaner
  • Kavaklıdere Sineması; İnci Demirkol, İrfan Demirkol
  • Kerem Karanfil
  • Kezban Güleryüz
  • Kızılırmak Sineması; Can Köksal, Taner Anlıatamer
  • Klaus Eder
  • Kültür ve Turizm Bakanı Müsteşarı; Mustafa İsen
  • Kültür ve Turizm Bakanı; Erkan Mumcu
  • Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları ve Sinema Genel Müdürü; Abdurrahman Çelik
  • La Iguana; Victor Fandino
  • Lale Oraloğlu
  • Leyla Özalp
  • Light Night; Patrick Flumet
  • London Film School; Chirissy Bright
  • Mamacash; Bina Saib
  • Media Luna; Francesca Breccia
  • Medyavizyon; Ahmet Öncan
  • Meksika Büyükelçiliği; Juan Antonio Miramontes
  • Milestone Video; Dennis Doros
  • Millennium Group; Judith Toth
  • Miray Özkan
  • MK 2; Yann Marchet
  • Murat Meriç
  • Nadia Tavazzani
  • Nazik Işık
  • Nebil Özgentürk
  • Necip Sarıcı
  • OCS Genel Müdürü; Sermet Çetin
  • Oğuz Yılmaz
  • OK; Neslihan İnce
  • Okan Okan
  • Özden Yalın Kutluer
  • Özgül Temizsütlü
  • Polish National Film School; Andrzej Bednarek
  • Polonya Elçiliği; Piotr Nykiel
  • Primrose Productions; Christel Strobel
  • Quimelca; Jordi Domingo
  • Radya ODTÜ; Koray Hatipoğlu, Oktay Demirci, Pınar Gürer, Ege Tekinbaş, Oya Horani
  • Rajinder Kochar
  • Rakhshan Bani Etemad
  • Sadun Aksüt
  • Sağlık Bakanlığı AÇSAP Genel Müdürlüğü İletişim Merkezi Stüdyoları; M. Rıfat Köse, Cumhur Gülsolmaz, Ali Kemal Beytaş
  • Sami Oğuz
  • Samsa Film; Audrey Balter, Lelia Di Luca
  • Seçkin Yaşar
  • Serpil Cemoğlu
  • Seville Pictures; Annick Poirier
  • Sibel Kurban
  • Studio Canal; Fleur Mc Gregor
  • Sunar Kural Aytuna
  • Swedish Film Institute; Gunnar Almer
  • Swiss Films; Hanna Bruhin, Regula Bobst
  • Şükran Esen
  • T.C Kültür Bakanlığı Telif Hakları ve sinema Gen. Müd. Yrd. ; Tahsin Yılmaz
  • T.C. Kültür Bakanlığı Telif Hakları ve Sinema Arşiv Müdürlüğü; Şuayip Kanaat
  • Taylan Evcimen
  • TF1 International; Catherine Piot
  • The Works; Rachel Kitten
  • Tomris Giritlioğlu
  • TRT Genel Müdür Yardımcısı; Serpil Akıllıoğlu
  • TRT Genel Müdürü; Şenol Demiröz
  • Trust-Film; Füsun Eriksen
  • Türk İngiliz Kültür Derneği; Tolga Ergin
  • Türkan Şoray
  • Türker İnanoğlu
  • Umut Sanat; Alp Saldamlı, Metin Ergül
  • V.P International Distribution; Kasja Hedström
  • Varan; Ayhan Dede
  • Vecdi Sayar
  • Vedat Gün
  • Vision International; Charlene Plozner, Juliette Pham
  • Xavier Weert
  • Yasemin Kırmacı
  • Yeşim Ustaoğlu
  • Zeitgeist Films; Nancy Gerstman
  • Zeynep Tül, Akbal Sualp
  • Zuhal Çetin
  • Konaklama masraflarımız konusunda destek olanlara teşekkürler;
  • Eşref Erdem, 3 geceleme
  • Figen Çarmıklı, 5 geceleme
  • Gülseren Özdemir, 5 geceleme
  • Gülsün Bilgehan, 2 geceleme
  • Oya Araslı, 2 geceleme
  • Ankara Koru Rotary Kulübü, 10 geceleme
  • Yılmaz Ateş, 3 geceleme
8. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ
YÖNETİM
  • Prof. Dr. Yıldız Ecevit
  • Halime Güner

GENEL KOORDİNATÖR
  • Halime Güner

DANIŞMA KURULU
  • Prof. Dr. Oğuz Onaran
  • Yrd. Doç. Dr. S. Ruken Öztürk
  • Yrd. Doç. Dr. Nejat Ulusay
  • Dr. Berrin Balay
  • Ersan Ocak
  • Necip Sarıcı
  • Ali Karadoğan

BASIN DANIŞMANI
  • Şükran Yücel

PROGRAM KOORDİNATÖRÜ
  • Ayşegül Oğuz

İLETİŞİM KOORDİNATÖRÜ
  • Didem Baltacı

BASIN KOORDİNATÖRÜ
  • Uğur Yüksel

MALİ İŞLER
  • Özlem Kınal

KONUL AĞIRLAMA
  • E. Ceren İnce

TANITIM ve ORGANİZASYON
  • Ege Tekinbaş

KATALOG
  • Didem Baltacı
  • Uğur Yüksel

KATALOG ÇEVİRİLERİ
  • Barbara Blackwell Gülen
  • Ayşe Sayın
  • Esra Demircioğlu
  • Özgen Deniz

KATALOG EDİTÖRLERİ
  • Selen Doğan
  • Barbara Blackwell Gülen
  • Sara Bindeballe

KISA FİLM ÖYKÜSÜ YARIŞMASI
  • Koordinasyon; Uğur Yüksel

FESTİVAL WEB SAYFASI
  • Uğur Yüksel
  • Emre Başar
  • Sara Bindeballe
  • Barış Sulu

UÇAN SÜPÜRGE ÇALIŞANLARI
  • Özlem Kınal
  • Ürün Güner
  • Emre Başar
  • Sibel Astarcıoğlu
  • Zeynep Ekin Aklar

AÇILIŞ-KAPANIŞ GECESİ
  • Uğur Yüksel
  • Selen Doğan
  • Gülşah Batıbeki

OFİS TRAFİĞİ
  • Türkan Bıyıklı

KISA FİLM ÖYKÜSÜ YARIŞMASI DEĞERLENDİRME KURULU
  • Prof. Dr. Seçil Büker
  • Gülde Treske
  • İnci Demirkol
  • Işıl Özgentürk
  • Mine Vargı

ATÖLYE ÇALIŞMASI
  • Işıl Özgentürk

FRAGMAN
  • Enver Özüstün

ALTYAZI
  • Ankara Sinema Kültürü Derneği

AFİŞ ve KATALOG TASARIMI
  • Çiğdem Demir

UYGULAMA
  • Davut Öztürk

AFİŞ ve KATALOG BASKI
  • Nurol Matbaası

HEYKEL TASARIMI
  • Ödül Işıtman
  • Mehmet Ali Uysal

ANI PLAKETİ
  • Fahri Kaplan

GÖNÜLLÜLERİMİZ
  • Gizem Akyıl
  • Gökhan Şeker
  • Gökşen Çalışkan
  • Melisa Bostancı
  • Seda Çakır
  • Yasemin Küçükkaya
  • Başak Canbulat

FİLM ÇEVİRİLERİ
  • Ankara Sinema Kültürü Derneği
  • Barbara Blackwell Gülen
  • Bilkent Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümü
  • Filiz Tülek
  • Merve Sarı
  • Evren Çelik
  • Hülya Bayrak
  • Esra Demircioğlu
  • Özgen Deniz

FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ
  • Muammer Yanmaz

KATALOĞA KATKILARINDAN DOLAYI ÖZEL TEŞEKÜRLERİMİZLE
  • Ali Karadoğan
  • Ali Ulvi Uyanık
  • Alin Taşçıyan
  • Cumhur Cambazoğlu
  • Ege Tekinbaş
  • Ercüment Dursun
  • Esin Küçüktepepınar
  • Fatih Özgüven
  • Gökhan Erkılıç
  • Güzin Yamaner
  • Mesut Kara
  • Mevlüde Sahillioğlu
  • Murat Emir Eren
  • Nazan Özcan
  • Necla Algan
  • Nejat Ulusay
  • Nihal Bengisu Karaca
  • Oğuz Onaran
  • Pınar Öğünç
  • Rıza Kıraç
  • S. Ruken Öztürk
  • Şükran Yücel
  • Thomas Balkenhol
  • Tuğrul Eryılmaz
  • Uygar Şirin
  • Yekta Kopan
  • Zahit Atam
  • Zeynep Aksoy
  • Zeynep Oral
  • Zeynep Tül Akbal

FESTİVAL DOSTLARI
  • AB Pr; Gülay Kaçmaz, Hilal Özbal
  • ABD Elçiği; Damaris Kirchhofer, Hakan Yurdadoğan, Serpil Taşkın
  • AB-Pr; Sibel Asna, Şahika Özcan Ortaç, Meltem Erkan
  • Agnieszka Holland
  • Aksu Bora
  • Ali Karadoğan
  • Ali Sönmez
  • Andreas Treske
  • Anıl Doğan
  • Ankara İtalyan Kültür Merkezi; Angela Tangiaunu
  • Ankara Uluslararası Film Festivali
  • Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi; Nilgün Abisel
  • Ankara Üniversitesi; Kurtuluş Kayalı
  • ANS; Çağatay Atasagun
  • ASE Expres; Arzu Doğan
  • Asuman Suner
  • Azize Tan
  • Baden Würtemberg Film Akademie; Eva Steegmayer
  • Bahar Kovalı
  • Başkent Üniversitesi; Ersan Ocak
  • BFI; Andrew Youdell
  • Bilkent Üniversitesi; Talat Halman
  • Bir Film; Ersan Congar
  • British Council; Can Özgün
  • Bulgu Öztürk
  • Cenk Babaeren
  • Cine-Tamaris; Cecilia Rose
  • Clara Brückner
  • Connaissance du Cinema; Philippe Chevassus
  • Crossing Europe; Jurij Meden
  • Curator/Netherlands Film Museum; Mark Paul Meyer
  • Devjani Raha
  • Dilek Ayan
  • Fatmagül Berktay
  • Femme Totale; Stefanie Görtz
  • Feride Acar
  • Filmmor; Melek Özman
  • Films Distribution; Pamela Leu
  • Films du Losange; Lise Z. Zipci
  • Finlandiya Büyükelçiliği; Mervi Nousiainen
  • First Look Media; Tiffany Naiman
  • Fit Productions; Cloude Gonzalez
  • Flow Distribution; Jennifer Chen
  • Fransız Kültür Merkezi; Huguette Rigot, Michel Tosca
  • Funda Cantek
  • Füsun Okutan
  • Gazi Üniveristesi İletişim Fakültesi; Ahmet Gürata, Aslıhan Doğan Topçu
  • Goethe Institute; Emel Öztürk, Sabine Hagemann Ünlüsoy
  • Gökçen Kazaklı
  • HFF Konrad Wolf; Martina Liebnitz
  • Hollywood Classics; Emese Nemeth, John Flynn
  • Itır&Efe
  • İdil Kemer
  • İf İstanbul; Serra Ciliv
  • İKSV
  • İsrail Elçiliği; Müge Ocaklı
  • İstanbul İsveç Başkonsolosluğu; Annika Svahnstrom
  • İsveç Elçiliği; Cemal Akyüz
  • İtalyan Kültür Merkezi; Şükran Çubuk
  • Kanada Büyükelçiliği; Simin Taylaner
  • Kaos GL
  • Koray Hatipoğlu
  • Kültür Bakanlığı Müsteşarı; Mustafa İsen
  • Kültür ve Turizm Bakanı Danışmanı; Orhan Düzgün
  • Lanterna Magico
  • Levent Cantek
  • Masoud Amralla Al Ali
  • Media Luna Entertainment; Francesca Breccia
  • Melisa Bostancı
  • Mine Vargı
  • Muhsin Akgün
  • Nazik Işık
  • Netherlands Film Museum; Elif Rongen
  • Nimet Ozan
  • Nuray Omaç
  • Nükhet Karvanlı
  • Oktay Demirci
  • Oya Horani
  • Özen Film; Aygün Akhunbay
  • Özgen Deniz
  • Profile Productions; Moshe Levinson
  • Sedat Kür
  • Sekans
  • Serdar Cihaner
  • Sezan Tanaçan
  • Ströer
  • Studio Canal; Fleur Mc Gregor
  • Şirin Tekeli
  • Şuayip Kanaat
  • Telif Hakları ve Sinema Genel Müdür Vekili; Tahsin Yılmaz
  • TGLFF; Giulia Peyronel
  • Thomas Balkenhol
  • Transfax Productions; Karine Benzur
  • TRT; Gülgün Cündübeyoğlu
  • Tümay Arslan
  • UIP Türkiye; Atilla Hopanoğlu
  • Uluslararası Eskişehir Sinema Günleri; Serhat Serter
  • Ülkü Oktay
  • Vefik Karaege
  • Vivian Hanwell
  • Volkan Üst
  • WB Türkiye; Gökhan Elyetiştiren, Neylan Birol
  • WB; Bethan Fallon
  • Wild Bunch; Lucie Kalmar
  • Yakın Ertürk
  • Yeşim Arat
  • Yusuf Pinhas
  • Zeitgeist Films; Clemence Taillandier, Emily Woodburne
  • Zeliha Berksoy
  • *Festivalle iş zamanlı olarak Türk Ceza Yasası ile ilgili bilgilendirme çalışmalarına desteklerinden dolayı özel teşekkürlerimizle;
  • Danimarka Büyükelçiliği
  • İsviçre Büyükelçiliği
  • Kanada Büyükelçiliği
  • Norveç Büyükelçiliği
9. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ
YÖNETİM
  • Prof. Dr. Yıldız Ecevit
  • Halime Güner

GENEL KOORDİNATÖR
  • Halime Güner

DANIŞMA KURULU
  • Prof. Dr. Oğuz Onaran
  • Yrd. Doç. Dr. S. Ruken Öztürk
  • Yrd. Doç. Dr. Nejat Ulusay
  • Dr. Berrin Balay
  • Ersan Ocak
  • Necip Sarıcı
  • Cemal Akyüz

BASIN DANIŞMANI
  • Şükran Yücel

FESTİVAL YÖNETMENİ
  • Sevna Akpınar

BASILI MALZEME ve BASIN
  • Selen Doğan
  • Özge Akoğlu
  • Isabella Bielawski

FİLM TRAFİĞİ
  • Gülru Höyük
  • Ürün Güner

KONUK ve ALTYAZI TRAFİĞİ
  • Nil Perçinler

KISA FİLM ÖYKÜSÜ YARIŞMASI
  • Nil Perçinler

FESTİVAL WEB SAYFASI
  • Emre Başar
  • Gülru Höyük
  • Uğur Yüksel

MALİ İŞLER
  • Ürün Güner
  • Gerçek Dorman

KATALOG ÇEVİRİLERİ
  • Barbara Blackwell Gülen
  • Selda Somuncuoğlu
  • Cemal Akyüz
  • Ayşe Sayın
  • Sibel Astarcıoğlu

KATALOG EDİTÖRÜ
  • Selen Doğan

AÇILIŞ-KAPANIŞ TÖRENLERİ
  • Selen Doğan
  • Uğur Yüksel
  • Ürün Güner
  • Sibel Astarcıoğlu

TÖREN DEKORU
  • Barış Sulu

OFİS ANNESİ
  • Türkan Bıyık

KISA FİLM ÖYKÜSÜ YARIŞMASI DEĞERLENDİRME KURULU
  • Prof. Dr. Seçil Büker
  • Gülden Treske
  • İnci Demirkol

ATÖLYE ÇALIŞMASI
  • Işıl Özgentürk

FİLM YAPIM
  • Filmacass; Mine Vargı

ALTYAZI
  • Ankara Sinema Kültürü Derneği

AFİŞ, KATALOG TASARIMI VE UYGULAMA
  • RT Tanıtım & Tasarım

MATBAA
  • Nurol Matbaası

FRAGMAN
  • Tarık Aylan

SELMA GÜNERİ FERİDE ÇİÇEKOĞLU FOTOĞRAFLAR
  • Necdet Kaygın
  • VTR; Tarık Aylan

PROF. DR OĞUZ ONARAN FOTOĞRAF:
  • Atilla Cangır
  • VTR; Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi
  • Kısa Film ve Belgesel Atölyesi

HEYKEL TASARIMI
  • Ödül lşıtman
  • Mehmet Ali Uysal

ANI PLAKETİ
  • Fahri Kaplan

FESTİVAL DOSTLARI
  • AB PR; Sibel Asna, Şahika Özcan Ortaç
  • Arjantin Büyükelçiliği; Marietta Ekici
  • Atilla Cangır
  • Atrix Films; Beatrix Wesle
  • Avustralya Büyükelçiliği; Ebru Höyük, Elizabeth Petrovich, Paul Given
  • Aysel Dağıstanlıoğlu
  • Ayşe Sayın
  • Ayşegül Oğuz
  • Baden Würtemberg Film Academie; Eva Steegmajer
  • Barley Films; Barry O'Donoghue
  • Belçika Büyükelçiliği; Fethiye Has
  • Beta Film; lsabelle Griessbach
  • BocaBoca Producciones; Pedro Peira
  • Burçak Evren
  • Celluloid Dreams; Pascale Ramonda
  • Ceren İnce
  • Cevdet Timur
  • Cinecentrum Berlin; Gudrun Lange
  • Crossing Europe; Jurid Meden
  • Çağla Oğuz
  • Devlet Bakanı; Beşir Atalay
  • Didem Baltacı
  • Dschoint Yentschr Filmproduktion; Simone Bosshart
  • Efes Pilsen Bölge Müdürlüğü; Ali Rıza Aslan
  • Elif Şafak
  • Europa Cinema; Gaia Tridente
  • Europa Corp; Alexis de Gironde
  • Femme Totale; Stefanie Görtz
  • Feride Yıldırım Güneri
  • Fethiye Çetin
  • Fılma-Cass; Gülşah Batıbeki
  • Filiz Onaran
  • Filiz Özaykut
  • Fortissimo Films; Elisa Edelman
  • Fransız Kültür Merkezi; Hugette Rigot
  • Goethe lnstitute; Emel Öztürk, Sabine Hagemann Ünlüsoy
  • Gözde Bahadır
  • Hasan Tecimer
  • Hollanda Büyükelçiliği; Willemijn-van Haaften
  • Hugo Espinosa
  • İran İslam Cumhuriyeti Büyükelçiliği; Banafshah Palizdar, Ferhad Palizdar, Seyed Asgar Torabi
  • İrlanda Büyükelçiliği; Hande Özden
  • İsrail Büyükelçiliği; Nazlı Ünsür, Özge Türkmenoğlu, Sharon Bar-Li Saar
  • İsveç Büyükelçiliği; Josa Karre, Timur Saydan
  • İsviçre Büyükelçiliği; Melda Tun, Urs Beer
  • Jale Perçinler
  • K.B. Musteşarı; Mustafa İsen
  • Kanada Büyükelçiliği; Simin Taylaner
  • Kat. Kontrol; Özlem Aras
  • Kavaklıderem Derneği; Zeynep Köksal
  • Les Productions de la Lanterne; Delphine Zami
  • lndie Lisboa; Catarina Cabral
  • Madrid en Corto; lsmael Martin
  • Magyar Filmunio; Annamaria Basa
  • Meksika Büyükelçiliği; Eduardo Buenrostro, Orhun Başer
  • Microcinema lnternational; Joel Bachar
  • Mimar Sinan Üniversitesi; Asiye Korkmaz
  • Mine Yargı
  • Murat Teker
  • Murat Ulus
  • Naci Akseki
  • Noga Communications; Grace Grinberg
  • Özgen Deniz
  • Özlem Kınal
  • Pathe lnternational; Sarah Lucas
  • Pınar Aksoy
  • Polish Film Festival in Los Angeles; Yladek Juszkiewicz
  • Portuguese Short Film Agency Agencia
  • PromoFest; Franc Planas
  • Pyramide lnternational; Paul Richer
  • Sevinç Baloğlu
  • Sinema Telif Hakları Genel Müdürlüğü; Şuayip Kanaat
  • Singapore lnternational FF; Jason Fog
  • The Paramount Center for The Arts; Ron Kopp
  • The Sam Spiegel Film and TV School; Dana Shahar
  • Turpex; Arzu Doğan
  • Unifrance; Ainho Jauregui
  • Washington, DC lnternational Film Festival; Jared Traver
  • WFFIS; Hyo-jeong Lee
  • Zuhal Karahan Kara
  • Züleyha Gökçek
10. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ
YÖNETİM
  • Prof. Dr. Yıldız Ecevit
  • Halime Güner

GENEL KOORDİNATÖR
  • Halime Güner

DANIŞMA KURULU
  • Prof. Dr. Oğuz Onaran
  • Yrd. Doç. Dr. S. Ruken Öztürk
  • Yrd. Doç. Dr. Nejat Ulusay
  • Dr. Berrin Balay
  • Gülden Treske
  • Ersan Ocak
  • Necip Sarıcı
  • Cemal Akyüz

FESTİVAL YÖNETMENİ
  • Sevna Akpınar

YÖNETMEN ASİSTANI
  • Nil Perçinler

MEDYA KOORDİNASYONU
  • Selen Doğan
  • Ezgi Kızmaz
  • Ürün Güner

BASIN DANIŞMANI
  • Şükran Yücel

BASILI MALZEMELER
  • Selen Doğan
  • Nihan Katipoğlu

FİLM ve KONUK TRAFİĞİ
  • Nil Perçinler

KISA FİLM ÖYKÜSÜ ve AFİŞ YARIŞMASI
  • Nihan Katipoğlu
  • Ezgi Kızmaz

REKLAM ve HALKLA İLİŞKİLER
  • Özlem Kınal
  • Ürün Güner
  • Beyza Tokgöz

MALİ İŞLER
  • Özlem Kınal
  • Ürün Güner

FESTİVAL WEB SAYFASI
  • Nihan Katipoğlu
  • Yakup Kaya

KATALOG ÇEVİRİLERİ
  • Barbara Gülen
  • Cemal Akyüz

EDİTÖR
  • Selen Doğan Sinema Görevlisi
  • Oya Özden Saner

AÇILIŞ-KAPANIŞ TÖRENLERİ
  • Selen Doğan
  • Ürün Güner

OFİS ANNESİ
  • Türkan Bıyık

KISA FİLM ÖYKÜ YARIŞMASI DEĞERLENDİRME KURULU
  • Prof. Dr. Seçil Büker
  • Gülden Treske
  • Doç. Dr. Mutlu Binark

ATÖLYE ÇALIŞMASI
  • Işıl Özgentürk

FİLM YAPIM
  • FilmaCass; Mine Vargı

ALTYAZI
  • Ankara Sinema Kültürü Derneği

AFİŞ ve BASILI MALZEMELER TASARIMI ve UYGULAMA
  • Sultan Kıral

MATBAA
  • Saner Basım Sanayii

10. YIL FESTİVAL FRAGMANI
  • Gazi Üniversitesi iletişim Fakültesi

MÜJDE AR VE GÜLER ÖKTEN VTR'LERİ
  • Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi

MÜJDE AR FOTOĞRAFLARI
  • Laleper Aytek

GÜLER ÖKTEN FOTOĞRAFLARI
  • Muammer Yanmaz

NEVİN AKKAYA VE SAMİYE HÜN VTR'LERİ
  • Digiart

NEVİN AKKAYA VE SAMİYE HÜN FOTOĞRAFLARI
  • Necip Sarıcı Arşivi

HEYKEL TASARIMI
  • Ödül Işıtman
  • Mehmet Ali Uysal

ANI PLAKETİ
  • Fahri Kaplan

FESTİVAL FOTOĞRAFLARI
  • Deniz Çalkır
  • Yağmur Dalkın

GÖNÜLLÜLERİMİZ
  • Ayşe Ünsal
  • Bahar Kurt
  • Banu Çiçek Bayladı
  • Duysal Kaya
  • Elif Doğan
  • Elif Esin Çınar
  • Emel Uzun
  • Emre Yeşilbaş
  • Esin Tünay
  • Eylem Gülcemal
  • Gizem Çakmak
  • Gurur Ası
  • Günnur Öztürk
  • Işıl Bayraktar
  • Işıl Üzengi
  • İrem Yola
  • Melissa Kunstadter
  • Merlin Yılmaz
  • Merve Katipoğlu
  • Müge Atala
  • Nihal Ütgör
  • Orkun Pak
  • Özge Akoğlu
  • Şule Demiröz
  • Türkan Dikayak
  • Petek Dök
  • Ulaş İper Baydar
  • Yasemin Koçak
  • Zeynep Erul
  • Zeynep Özdeş
11. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ
HEYKEL TASARIMI
  • Ödül Işıtman
  • Mehmet Ali Uysal

DANIŞMAN
  • Prof. Dr. Yıldız Ecevit

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
  • Halime Güner

YÖNETİM KURULU
  • Selen Doğan
  • Ürün Güner
  • Özlem Kınal
  • Nil Perçinler
  • Nihan Katipoğlu

GENEL KOORDİNATÖR
  • Selen Doğan

PROJELER KOORDİNATÖRÜ
  • Ürün Güner

FİNANS KOORDİNATÖRÜ
  • Özlem Kınal

FESTİVAL KOORDİNATÖRÜ
  • Nil Perçinler

FESTİVAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRÜ
  • Nihan Katipoğlu

SİSTEM YÖNETİCİSİ
  • Yakup Kaya

OFİS ANNESİ
  • Türkan Bıyık

DANIŞMA KURULU
  • Prof. Dr. Oğuz Onaran
  • Prof. Dr. Seçil Büker
  • Doç. Dr. Nejat Ulusay
  • Doç. Dr. S. Ruken Öztürk
  • Yrd. Doç. Andreas Treske
  • Yrd. Doç. Dr. Ahmet Gürata
  • Dr. Berrin Balay
  • Necip Sarıcı
  • Gülden Treske
  • Ersan Ocak
  • Cemal Akyüz
  • Kurtuluş Özgen
  • Aydan Akas

YÖNETMEN
  • Dr. Berrin Balay

KOORDİNATÖR
  • Nil Perçinler

PROGRAM KOORDİNATÖRÜ
  • Doç. Dr. S. Ruken Öztürk

İLETİŞİM KOORDİNATÖRÜ
  • Nihan Katipoğlu

MEDYA KOORDİNATÖRÜ
  • Uğur Yüksel

MALİ ve İDARİ İŞLER
  • Özlem Kınal
  • Ürün Güner

BASIN DANIŞMANI
  • Şükran Yücel

WEB SAYFASI
  • Yakup Kaya
  • Nihan Katipoğlu
  • Uğur Yüksel

FİLM TRAFİK
  • Nil Perçinler

KONUK TRAFİK
  • Nihan Katipoğlu
  • Nil Perçinler
  • Uğur Yüksel

BASILI MALZEMELER KOORDİNASYON
  • Nihan Katipoğlu

KATALOG EKİBİ
  • Nihan Katipoğlu
  • Ece Çetintepe
  • Sermin Çakmak
  • Seval Gülen
  • Ceren Sağbaş

KATALOG ÇEVİRİLERİ
  • Barbara Gülen
  • Cemal Akyüz
  • Müge Atala
  • Zeynep Özdeş
  • Sevgin Güngör
  • Umay Karabaş
  • Selin Can Özdemir
  • Türkan Dikayak

KATALOG EDİTÖRLERİ
  • Selen Doğan
  • Doç. Dr. S. Ruken Öztürk
  • Sevgin Güngör

AFİŞ TASARIM
  • Erdal Duman

AFİŞ UYGULAMA
  • Raul Mansur

BASILI MALZEMELER TASARIM ve UYGULAMA
  • Mozaik Reklam

MATBAA
  • Fersa Ofset
  • MRK Baskı Hizmetleri

KISA FİLM ÖYKÜSÜ YARIŞMASI YARIŞMA KOORDİNASYONU
  • Nihan Katipoğlu
  • Gizem Ura

ÖN ELEME JÜRİSİ
  • Gülden Treske
  • Mutlu Binark
  • Selen Doğan

SENARYO DEĞERLENDİRME JÜRİSİ
  • Berrin Balay
  • Işıl Özgentürk
  • Selen Doğan

KISA FİLM SENARYO ATÖLYESİ YÖNETİMİ
  • Işıl Özgentürk

YARIŞMA AFİŞİ
  • Yakup Kaya

FESTİVAL SİNEMASI
  • Kızılırmak Sineması

ALTYAZI ve ÇEVİRİ KOORDİNASYONU
  • Nil Perçinler

ÇEVİRİ ve ALTYAZI SİSTEMİ
  • Ankara Sinema Kültürü Derneği

SİNEMA GÖREVLİSİ
  • Oya Özden Saner

AÇILIŞ-KAPANIŞ TÖRENLERİ
  • Selen Doğan
  • Uğur Yüksel

ADRES-ETİKET-DAVETİYE
  • Hande Erdil
  • Yakup Kaya

NİLÜFER AYDAN VTR
  • Ahmet Çadırcı

MERAL ÇETİNKAYA VTR
  • Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi

HEYKEL TASARIMI
  • Ödül Işıtman
  • Mehmet Ali Uysal

ANI PLAKETİ
  • Fahri Kaplan

FESTİVAL FRAGMANI
  • Nöbetçi Ajans
  • Kurtuluş Özgen
  • Seslendirme; Aylin Eren

FESTİVAL TANITIM FİLMİ-AÇILIŞ
  • Murat Durkoç
  • Fatma Külük

FESTİVAL TANITIM FİLMİ-KAPANIŞ
  • Nöbetçi Ajans; Yağmur Dolkun, Affan Taner
  • Özgün Müzik; Onur Sesigür
  • KJ Operatörü; Burak Çaldır

NİLÜFER AYDAN ve MERAL ÇETİNKAYA FOTOĞRAFLAR
  • Muammer Yanmaz

FESTİVAL FOTOĞRAFÇILARI
  • Tuğçe Deniz Çakır
  • Yağmur Dolkun
  • Begüm Berkman

GÖNÜLLÜLERİMİZ
  • Affan Taner
  • Asiye Bekarca
  • Aykut Cömert
  • Begüm Berkman
  • Bilge Hasdemir
  • Buse Öngen
  • Ceren Sağbaş
  • Ece Çetintepe
  • Esin Tünay
  • Esra Akarsu
  • Gizem Urallı
  • Gül Sarıaltın
  • Hande Erdil
  • İlke İmge Öztürk
  • Müge Atala
  • Nazlı W. Omer
  • Övgü Tok
  • Özgecan Doğmuş
  • Özlem Şentürk
  • Selin Can Özdemir
  • Sercan Kıyak
  • Serkan Yanık
  • Sermin Çakmak
  • Seval Gülen
  • Sevcan Gügümcü
  • Sevgin Güngör
  • Şeyda Güngör
  • Tuğba Özcan
  • Tuğçe Deniz Çakır
  • Türkan Dikayak
  • Umay Karabaş
  • Yağmur Dolkun
  • Zeynep Özdeş

FESTİVAL DOSTLARI
  • Affan Taner
  • Ahmet Çadırcı
  • Ahmet Doğan
  • Akbal Süalp
  • Alin Taşçıyan
  • Ankara Alman Kültür Merkezi; Emel Öztürk
  • Ankara Fransız Kültür Merkezi; Huguette Rigot, Marcel Tave
  • Ankara Uluslararası Film Festivali
  • Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi
  • Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı; Haluk Geray
  • Annie G. Pertan
  • Arjantin Büyükelçiliği; Marcelo Appelhans
  • Avusturya Büyükelçiliği; Iris Wrana
  • Ayhan Dede
  • Aylin Demirhan
  • Aysel Dağıstanlıoğlu
  • Ayşe Erbil
  • Ayşegül Kulu
  • Ayşegül Piyale
  • Azize Tan
  • Bavaria Film International; Veronica Gais
  • Bedirhan Dehmen
  • Belçika Krallığı Büyükelçiliği; Fethiye Has
  • Belge Film; Sabahattin Çetin
  • Berrin Baykara
  • Bir Film; Ersan Çongar
  • Burak Çaldır
  • Can F. Köksal
  • Çellisima
  • Derya Tokgöz
  • Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü; Rengim Gökmen
  • Devlet Tiyatroları Genel Müdürü; Lemi Bilgin
  • Diler Gülay
  • Dostlar Tiyatrosu
  • Emel Akal
  • Emel Çelebi
  • Engin Ertan
  • Ersoy Haktanır
  • Ertem Göreç
  • Eser Köker
  • Ethem Özgüven
  • Fatin Kanat
  • Fatmagül Berktay
  • Fırat Yücel
  • Figen Çarmıklı
  • Filiz Kardam
  • Filmmor; Hatice Caner
  • Funda Günaydın
  • garajistanbul
  • Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi
  • Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı; Korkmaz Alemdar
  • Gemini Films; Nicolas Piallat
  • Genco Erkal
  • Göksel Arsoy
  • Gülsün Karamustafa
  • Gülşah Batıbeki
  • Hakan Kırıkoğlu
  • Hande Erdil
  • Hande Öğüt
  • Hasan Akbulut
  • Historias Cinematograficas; Cecilia Sande
  • Hitit Gümrük
  • Hollanda Büyükelçiliği; Ertan Keskinsoy
  • Hüseyin Ülger
  • Ilgın Eraslan Yanmaz
  • International de Films de Femmes de Creteil; Chiara Dacco
  • Işıl Özgentürk
  • İbrahim Sarıtaş
  • İKD
  • İKSV
  • İlef Reklam Atölyesi Öğrencileri; Karıncalar
  • İran Kültür Müsteşarlığı; Elif Muhtar
  • İskender Altın
  • İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi
  • İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı; Prof. Dr. Nezih Erdoğan
  • İsveç Büyükelçiliği; Gülay Koral
  • İsviçre Büyükelçiliği; Melda Tun
  • Katapult Film Sales; Anna Kvorning
  • Kızılırmak Sineması
  • Kid Film; Karolina Rozwod
  • Klaus Eder
  • Kurtuluş Özgen
  • Kürşat Kayral
  • Latife Tekin
  • Latino Fusion; Mariana Sahagun
  • Leyla Özalp
  • Man's Films Productions; Monique
  • Mehmet Sobacı
  • Melis Birder
  • Mine Gencel Bek
  • MK2 Group; Birgit Kemner
  • Muammer Yanmaz
  • Nadir Öperli
  • Necati Sönmez
  • Necdet Kara
  • Necip Sarıcı
  • New Zealand Film Connmission; Jason Cook
  • Nilay Öğün
  • Nuket Kantürk
  • Nuray Omaç
  • ODTÜ-Gisam
  • ODTÜ-Tv Topluluğu
  • Okan Yüce
  • Ondamax Films; Ariane Buzanello
  • Onur Sesigür
  • Özden Sözalan
  • Özen Film; Aygün Akhunbay
  • Özge Çelikaslan
  • Paradise Film; Leslie Vandermeulen, Luciano Rispoli, Marilyn Watelet
  • Pınar Evrenosoğlu
  • Polonya Büyükelçiliği; Patricia Özcan
  • Pyramide International; Paul Richer
  • Radyo ODTÜ
  • Raul Mansur
  • Sabine Hagemann
  • Sadık Deveci
  • Senem Aytaç
  • Serpil Sancar
  • Sheherazad Media International; Banafscheh, Katayoon Shahabi, Navid Karimpour
  • Sündüz Haşar
  • Şafak Uysal
  • Şehbal Şenyurt
  • Şuayip Kanaat
  • Tamer Ardıç
  • TFl International; Alicia Siffrein-Blanc
  • TMC; Gülsün Işıklı, Rana Akyıldız
  • Uluslararası Bursa İpekyolu Film Festivali; Bilge Akay
  • Umut Tümay Aslan
  • Yağmur Dolkun
  • Yavuz Yıldırım
  • Zaime Ardıç
  • Zeynep Oral
  • Zeynep Tül
12. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ
DANIŞMAN
  • Prof. Dr. Yıldız Ecevit

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
  • Halime Güner

FESTİVAL DANIŞMA KURULU
  • Prof. Dr. Seçi I Büker
  • Prof. Dr. Oğuz Onaran
  • Doç. Dr. S. Ruken Öztürk
  • Doç. Dr. Nejat Ulusay
  • Yrd. Doç. Dr. Andreas Treske
  • Yrd. Doç. Dr. Ahmet Gürata
  • Dr. Berrin Balay
  • Gülden Treske
  • Umut Tümay Arslan
  • Şükran Yücel
  • Necip Sarıcı

GENEL KOORDİNATÖR
  • Selen Doğan

PROJE KOORDİNATÖRÜ
  • Ayşe Ürün Güner

FİNANS KOORDİNATÖRÜ
  • Özlem Kınal

MEDYA KOORDİNATÖRÜ
  • Uğur Yüksel

FESTİVAL KOORDİNATÖRÜ
  • Bilge Taş

İDARİ KOORDİNATÖR
  • Hande Erdil

SİSTEM YÖNETİCİSİ
  • Yakup Kaya

FESTİVAL PROGRAM KOORDİNATÖRÜ
  • Uğur Yüksel
  • Bilge Taş

İLETİŞİM ve MEDYA KOORDİNATÖRÜ
  • Uğur Yüksel

BASIN SPONSORLUKLARI
  • Özlem Kınal

FİLM ve KONUK TRAFİK
  • Özlem Kınal
  • Bilge Taş

KISA FİLM KOORDİNATÖRÜ
  • Cemal Akyüz

BASILI MALZEMELER EDİTÖRÜ
  • Selen Doğan
  • Uğur Yüksel

ÇEVİRİ
  • Devney Hamilton
  • Ayşe Sayın
  • Barbara Blackwell Gülen
  • Melissa Kunstadter
  • Gül Varlı
  • Selda Deliktaş
  • Lisya Yafet
  • Ece Çetintepe
  • Ceren Dönmez
  • Gizem Beştaş
  • Miray Çakıroğlu
  • Aybike Şeyma Tezel
  • Bilgen Kahraman
  • Derman Gülmez
  • Neşe Ünal
  • Ece Tekin
  • Songül Çağlayan
  • Lüset Pardo
  • Merve Sevtap Ilgın
  • Selin Can Özdemir
  • Nilay Erten

FESTİVAL SİNEMASI
  • Kızılırmak Sineması

ALTYAZI VE ÇEVİRİ SİSTEMİ
  • Ankara Sinema Kültürü Derneği

AFİŞ TASARIMI ve UYGULAMA
  • MYRA

KATALOG TASARIMI
  • İsmail Akdoğan

MATBAA
  • Desen Ofset A.Ş.

AÇILIŞ TÖRENİ
  • Sündüz Haşar
  • Selen Doğan
  • Uğur Yüksel

FESTİVAL TANITIM FİLMLERİ ve ÖDÜL VTR’LERİ
  • SİLO 1

HEYKEL TASARIMI
  • Ödül ışıtman
  • Mehmet Ali Uysal

ANI PLAKETİ
  • Fahri Kaplan

SUNA SELEN, ZEPÜR HANIMYAN, YEŞİM USTAOĞLU FOTOĞRAFLARI
  • Muammer Yanmaz

"12 EYLÜL'DE" MEKTUP SERGİSİ JÜRİSİ
  • Ayşegül Devecioğlu
  • Gülden Treske
  • Halime Güner
  • Latife Tekin
  • Umut Tümay Arslan
  • Sergi Afişi Deseni
  • Aynur Ekmekçi

FESTİVAL FOTOĞRAFÇILARI
  • Yağmur Dolkun
  • Gizem Bayıksel
  • Merve Akdoğan
  • Mine Baydan
  • Alev Koçak

OFİS ANNESİ
  • Türkan Bıyık

FESTİVAL DOSTLARI
  • Ali İlker Kocatepe
  • Alin Taşçıyan
  • Anita Piotrowska
  • Atilla Dorsay
  • Ayhan Dede
  • Ayla Kanbur
  • Ayşe Sayın
  • Ayşegül Devecioğlu
  • Ayşegül Kaptan
  • Ayşegül Oğuz
  • Azize Tan
  • Banu Bozdemir
  • Barbara Blackwell Gülen
  • Barış Denge
  • Bilge Banu Başyazıcıoğlu
  • Bulgu Öztürk
  • Burcu Aykar Şirin
  • Bülent Gündüz
  • Canan Kılıçaslan
  • Ceren Tekin
  • Ceylan Özçelik
  • Cüneyt Cebenoyan
  • Çiçek Mayda
  • Damla Özlüer
  • Demet Evgar
  • Deniz Türkali
  • Derya Hoşcan
  • Dicle Gözde Gültekin
  • Duygu Talay
  • Ebru İşeri
  • Eda Barım
  • Elif Özge İn geç
  • Emel Akal
  • Emel Armutçu
  • Emel Öztürk
  • Emine Bora
  • Emre Karayel
  • Engin Doğan
  • Erdal Beşikçioğlu
  • Erkan Erten
  • Eser Köker
  • Fatih Özgüven
  • FilmaCass
  • Filmmor
  • Gizem Bayıksel
  • Gizem Kılınç
  • Gözde Onaran
  • Gül Yaşartürk
  • Gülberk Zeytin
  • Gülderen Rençber Erbaş
  • Gülşah Batıbeki
  • Gülten Şen
  • Güner Özkul
  • Hangar Reklam
  • Harun Yılmaz
  • Hasan Bülent Kahraman
  • Hasan Tecimer
  • Hitit Gümrük
  • Işıl Özgentürk
  • İbrahim Çeçen Vakfı
  • İbrahim Karagöz
  • İKSV
  • Janet Barış
  • Klaus Eder
  • Kurtuluş Özgen
  • Kürşat Kayral
  • Latife Tekin
  • LeifJoley
  • Lemi Bilgin
  • Leyla Özalp
  • Leyla Welkin
  • Mehmet Arıkanoğlu
  • Mehmet Nail Çelik
  • Melis Behlil
  • Melissa Kunstadter
  • Merve Akdoğan
  • Mihriban Özengin
  • Mozaik Reklam ve Tanıtım; Muammer Yanmaz
  • Murat Akpınar
  • Murat Emir Eren
  • Murat Özer
  • Nazan Özcan
  • Necla Algan
  • Nermin Coşkun
  • Nihal Bengisu Karaca
  • Nihan Katipoğlu
  • Nil Kural
  • Nil Perçinler
  • Nuray Omaç
  • Övgü Gökçe
  • Özge Köseli
  • Özlem Dağ
  • Özlem Gündüz
  • Pınar Öğünç
  • Piyale Madra
  • Plato Film
  • Rauf Kösemen
  • Rengim Gökmen
  • Rengin Şendir
  • Reyhan Yılmaz
  • Sadık Deveci
  • Selda Tunalı Sara!
  • Selin Gürel
  • Senem Aytaç
  • Senem Erdine İşmen
  • Seray Genç
  • Serhat Dalgıç
  • Sevna Somuncuoğlu
  • Sibel Doğan
  • Sinan Solmaz
  • Songül Çağlayan
  • Sündüz Haşar
  • Şeniz Ciritçi
  • Şirin Tekeli
  • Tayfun Dursun
  • Thomas Balkenhol
  • Tülay Demircan
  • Uğurhan Betin
  • Umut Pehlivanoğlu
  • Umut Tümay Arslan
  • Ülkü Sayılan
  • Yeşim Ekim
  • Yeşim Tabak
  • Zeynep Tül
  • Akbal Sualp

Konuklarımızı akşam yemeklerinde ağırlayan dostlarımıza teşekkürlerimizle;
  • Fatin Kanat, Sudem Kafe Restoran
  • Murat Dağlar, Üstad Restoran
  • Mustafa Coşkun, Çığ Gösteri Merkezi
  • Gürbüz Özaltınlı, Akdeniz Akdeniz Restoran
13. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ
YÖNETİM
  • Yıldız Ecevit
  • Halime Güner
  • Selen Doğan
  • Yıldız Ecevit
  • Aydan Akas
  • Sündüz Haşar

DENETİM KURULU
  • Ayşe Ürün Güner
  • Özlem Kınal
  • Müzeyyen Aytaç

FESTİVAL DANIŞMA KURULU
  • Ahmet Gürata
  • Andreas Treske
  • Aslı Ekici
  • Berrin Balay
  • Burcu Aykar Şirin
  • Cemal Akyüz
  • Deniz Türkali
  • Eren Yüksel
  • Fatih Özgüven
  • Gülden Treske
  • Lale Mansur
  • Leyla Alaton
  • Necip Sarıcı
  • Oğuz Onaran
  • Övgü Gökçe
  • S. Ruken Öztürk
  • Seçil Büker
  • Şükran Yücel
  • Umut Tümay Arslan

FESTİVAL KOORDİNATÖRLERİ
  • Bilge Taş
  • M. Uğur Yüksel

FİLM TRAFİK
  • Özlem Kınal

MEDYA KOORDİNATÖRÜ
  • M. Uğur Yüksel

PROGRAM DANIŞMANI
  • S. Ruken Öztürk

İLETİŞİM KOORDİNATÖRÜ
  • Hande Erdil

PROJE KOORDİNATÖRLERİ
  • Ayşe Ürün Güner
  • Sevna Somuncuoğlu

SPONSOR KOORDİNATÖRÜ
  • Nilay Öğün

FESTİVAL AFİŞİ
  • MYRA

FESTİVAL TANITIM FİLMİ
  • Deniz Kader
  • Candan Şişman

FESTİVAL FRAGMANLARI
  • Selda Taşkın
  • Olgu Demir

TANITIM FİLMİ SES TASARIMI
  • Alican Okan

FESTİVAL WEB SİTESİ
  • Ülkü Sayılan
  • Sinan Solmaz
  • Ömürhan Soysal
  • Filiz Altun
  • Ezgi Sarıtaş

BASILI MALZEMELER UYGULAMA
  • Ceren Tekin
  • İbrahim Karagöz

BASILI MALZEMELER ÇEVİRİ ve DÜZENLEME
  • Aynur Demircan
  • Ebru Erdoğan

EDİTÖR
  • Selen Doğan

KONUK AĞIRLAMA
  • Hande Erdil

STAJYERLER
  • Erinç Taş
  • Irina Inostroza

FESTİVAL GAZETESİ ‘CADI POSTASI’
  • Damla Okay
  • Defne Kırmızı
  • Mutlu Kendir
  • Sinem Aydınlı
  • Serhan Mersin

OFİS TRAFİĞİ
  • Cennet Kaman

FESTİVAL FOTOĞRAFLARI
  • Cüneyt Nasır
  • Gizem Bayıksel
  • Merve Akdoğan

KISA FİLM YARIŞMASI JÜRİSİ
  • Burcu Aykar Şirin
  • Gülden Treske
  • Seçil Büker

DİYALOG ÇEVİRİLERİ ve ALTYAZI
  • Filmartı

FESTİVAL MEKANLARI
  • Goethe Enstitüsü Ankara
  • Kızılırmak Sineması

AÇILIŞ TÖRENİ – OYUN: “Kadınların Macbeth’i”
  • Uyarlayan ve yöneten; Levent Suner
  • Metin; Beliz Güçbilmez, Sündüz Haşar
  • Dramaturji; M. Elif Tüfekçi
  • 1.Cadı-Lady Macbeth: Ebru Özkan
  • 2.Cadı-Lady Macbeth: Feray Dancı
  • 3.Cadı-Lady Macbeth: Sezin Akbaşoğulları
  • Macbeth: Taner Rumeli
  • Vurmalı Çalgılar-Efekt: Serkan Gülsoy, Tamer Yılmaz
  • Cadıların Kostümü: Burak Talı
  • Proje Yardımcıları: Füsun Ataman, Zeki Tüzün
  • Işık Tasarımı: Osman Uzgören

HEYKEL TASARIMI
  • Ödül Işıtman
  • Mehmet Ali Uysal
ANI PAKETİ
  • Özlem Kristal

GÖNÜLLÜLER
  • İlker Kocatepe
  • Ahmet Sarıtaş
  • Aynur Tekin
  • Başak Baştürk
  • Buket Aytemir
  • Cansu Kaya
  • Ceren Kocaman
  • Derya Agiş
  • Dilara Ibuğa
  • Duygu Gezik
  • Fatma Ayhan
  • Gizem Aydın
  • Gizem Urallı
  • Gökçiçek Çalışkan
  • Güneş Ünal
  • Hazal Koç
  • İnan Çıtak
  • Merve Özkan
  • Nur Kader Uçar
  • Onuray Topaklı
  • Onurcan Sümen
  • Özgün Özder
  • Pelin Teymur
  • Sedef Mrek
  • Selen Atar
  • Sezer Ri
  • Sinem Kömürcü
  • Tuğçe Aslan
  • Uğur Alpaslan
  • Yıldız Koca

SÖZEL BÖLÜMLER ÇEVİRİ
  • Derya Agış

FESTİVAL DOSTLARI
  • Abbas Bozkurt
  • Ahmet Kuşhanoğlu
  • Ahmet Sarılaş
  • Alin Taşçıyan
  • Arda Aba
  • Aslı Kaptan
  • Asu Maro
  • Ayça Çiftçi
  • Ayça Damgacı
  • Ayça Güney
  • Aylin Koyuncu
  • Aynur Demircan
  • Azize Tan
  • Bahar Sakarer
  • Banu Bozdemir
  • Başak Baştürk
  • Batu Ekmekçi
  • Berna Pomak
  • Binnur Feyizli
  • Buket Aytemir
  • Burcu Baştürk
  • Burçin Yalçın
  • Bülent Tanık
  • Canan Zorel
  • Candan Şişman
  • Selda Taşkın
  • Cansu Kaya
  • Cansu Tokatlıoğlu
  • Cenk Babaeren
  • Ceren Kocaman
  • Çağrı Yılmaz
  • Çiler Çetin
  • Deniz Çakır
  • Deniz Kader
  • Deniz Sun
  • Derya Agiş
  • Dilara İbuğa
  • Duygu Gezik
  • Ebru Baç
  • Ebru Şeri Erdoğan
  • Ebru Özkan
  • Ece Sükan
  • Elif Elyıldırım
  • Emel Akal
  • Emel Öztürk
  • Emine Korkmaz
  • Engin Ayça
  • Engin Doğan
  • Enver Özüstün
  • Esra Erol
  • Ethem Torunoğlu
  • Eylem Atakav
  • Eylem Deniz Durgun
  • Fatih Özgüven
  • Fatin Kanat
  • Fatma Ayhan
  • Fatmagül Berktay
  • Feray Darıcı
  • Fethi Yaşar
  • Gizem Aydın
  • Gökçeçiçek Çalışkan
  • Gözde Onaran
  • Güneş Ünal
  • Hakkı Devrim
  • Hale Soygazi
  • Halil Ergün
  • Hande Sönmez
  • Hasan Cömert
  • Hasan Tecimer
  • Hazal Koç
  • Humayun Ebrişim
  • Olgu Demir
  • Alican Okan
  • İdil Yalçın
  • Lker Aksum
  • Canan Çıtak
  • Klaus Eder
  • Kürşat Kayral
  • Lemi Bilgin
  • Levent İnce
  • Levent Suner
  • Leyla Demir
  • Leyla Özalp
  • Leyla Welkin
  • Lora Baytar
  • Mavi Sahne
  • Mehmet Şahin
  • Meriç Bilaçeroğlu
  • Merve Erol
  • Merve Genç
  • Merve Muhterem
  • Merve Özkan
  • Meryem Demirli
  • Muammer Yanmaz
  • Müge Atala
  • Natali Yeres
  • Nazik Işık
  • Nihan Kolçak
  • Nur Kader Uçar
  • Nuray Muştu
  • Nurten Yüksel
  • Oktay Evsen
  • Onur Can Sümen
  • Onuray Topaklı
  • Orkun Ülgenalp
  • Özge Çelikaslan
  • Özgün Özder
  • Özgün Ulusoy
  • Pelin Teymur
  • Pınar Evrenosoğlu
  • Pınar Öğünç
  • Pınar Şenel
  • Pınar Yıldız
  • Rauf Kösemen
  • Rengim Gökmen
  • Sadi Çilingir
  • Sedef Mrek
  • Selen Atar
  • Selen Uçer
  • Selin Sirer Eron
  • Senem Aytaç
  • Senem Erdine İşmen
  • Serkan Arıuçar
  • Serpil Durgun
  • Sevin Okyay
  • Sezer ri
  • Sezin Akbaşoğulları
  • Sibel Asna
  • Sibel Özdemir
  • Sinem Kömürcü
  • Sinema Sanat Merkezi Derneği
  • Siren Uludağ
  • Soysal Demir
  • Şenel Demirağ
  • Şükrü Küçükşahin
  • Taner Rumeli
  • Thomas Lier
  • Tuğçe Arslan
  • Tülay Demircan
  • Banu Yılmaz Ocak
  • Canan Kılıçaslan
  • Nergis Korkmaz
  • Tayfun Dursun
  • Harun Yılmaz
  • Gülderen Rençber Erbaş
  • Uğurhan Betin
  • Uğur Alpaslan
  • University of East Anglia
  • Uygar Şirin
  • Ülkü Sayılan
  • Veysel Tiryaki
  • Yalçın Otağ
  • Yaşar Sökmensüer
  • Yekta Kopan
  • Yeşim Tabak
  • Yıldız Koca
  • Yılmaz Batıbay
  • Yudum Yontan
  • Zelal Mevlütoğlu
  • Zeynep Atılgan
  • Zeynep Dadak
  • Zeynep Yüksel Aktaş
14. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ
YÖNETİM KURULU
  • Halime Güner
  • Özge Alpay
  • Yıldız Ecevit
  • Berrin Balay
  • Selen Doğan

BAŞKAN
  • Halime Güner

GENEL KOORDİNATÖR
  • Sevna Somuncuoğlu

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
  • Selen Doğan

FESTİVAL KOORDİNATÖRÜ
  • Özlem Kınal

FESTİVAL DANIŞMA KURULU
  • Oğuz Onaran
  • Cemal Akyüz
  • Gülden Treske
  • Andreas Treske
  • Sündüz Haşar
  • Emel Çelebi
  • Necati Sönmez

İLETİŞİM KOORDİNATÖRÜ
  • Puna Dadakçı

FİLM TRAFİK
  • Özlem Kınal

KONUK AĞIRLAMA
  • İlay Ertetik
  • Sibel Güneş

FESTİVAL TANITIM FİLMLERİ
  • Emre Yılmaz

FESTİVAL ASİSTANLARI
  • Yasemin Şahin
  • Seda Akbudak

DERNEK DENETLEME KURULU
  • Ayşe Ürün Güner
  • Özlem Kınal
  • Müzeyyen Aytaç

FESTİVAL AFİŞİ TASARIM ve UYGULAMA
  • Myra

ÖDÜL VTR'LERİ
  • Filmmor

FESTİVAL FRAGMANI
  • Volkan Ekşi

DİYALOG ÇEVİRİ & ALTYAZI
  • Filmartı

KATALOG ÇEVİRİ EDİTÖRÜ
  • Ceren Kocaman

KATALOG ÇEVİRİLERİ
  • Ceren Kocaman
  • Sevcan Çamırcı
  • Burcu Çelik
  • Berivan Alabuğa
  • Meral Aydos
  • Ayşe Nur Sarı
  • Umut Uyurkulak
  • Cemal Akyüz
  • Hande Küçükcoşkun
  • Başak Bahar
  • Betül Mutlu

BASILI MALZEMELER UYGULAMA
  • Emre Yılmaz

AÇILIŞ TÖRENİ
  • Sündüz Haşar
  • Tuğçe Erdöl

ÖDÜL TASARIMI
  • Antik Tuğra

ANI PLAKETLERİ
  • Fahri Kaplan

FESTİVAL MEKANLARI
  • Kızılırmak Sineması
  • Goethe Institut Ankara
  • ODTÜ
  • Hacettepe Üniversitesi
  • Ankara Üniversitesi

ÜNİVERSİTELER PROGRAMI DANIŞMANLARI
  • Prof. Dr. Serpil Sancar
  • Prof. Dr. Şevkat Bahar Özvarış
  • Prof. Dr. Yıldız Ecevit
  • Prof. Dr. Eser Köker
  • Dr. Berrin Balay

DERYA ALABORA ve DENİZ TÜRKALİ FOTOĞRAFLARI
  • Muammer Yanmaz

FESTİVAL DOSTLARI
  • Ahmet Acar
  • Alexandra Enberg
  • Ali Tekin
  • Alper Bahçeci
  • Ankara Kadın Sağlığı Derneği
  • Atalay Göçer
  • AÜ Ziraat Fakültesi Kariyer Geliştirme Topluluğu
  • Ayça Bingöl
  • Ayça Kurtoğlu
  • Ayfer Ergün
  • Aylin Görgün Baran
  • Bahar Aykaç
  • Banu Yılmaz Ocak
  • Barış Pirhasan
  • Belma Baş
  • Bilal Çakay
  • Burhan Kayatürk
  • Bülent Tanık
  • Can Dündar
  • Canan Arın
  • Cemal Taluğ
  • Cengiz Derecioğlu
  • Çocuklara Yönelik Ticari Cinsel Sömürüyle Mücadele Ağı
  • Damla Özlüer
  • Deniz Özen
  • Didem Mutlu
  • Documentarist
  • Doğa Başdemir
  • Doğa Derneği
  • Ece Temelkuran
  • Edit Blaumann
  • Efua Dorkenoo
  • Emel Çelebi
  • EmelÖztürk
  • Emrah Cengiz
  • Engin Doğan
  • Ersan Ocak
  • Eser Köker
  • Esin Koman
  • Esin Küçüktepepınar
  • Faruk Gençöz
  • Fatmagül Berktay
  • Figen Çarmıklı
  • Filmmor
  • Fulya Erdoğan
  • Funda Siller
  • Gözde Onaran
  • Gülderen Rençber Erbaş
  • Gülnur Elçik
  • Güneş Ünal
  • Hacettepe HÜTÜT
  • Hakan Şahbaz
  • Hande Sarı
  • Harun Yılmaz
  • Nergis Korkmaz
  • Hülya Anbarlı
  • Hülya Uğur Tanrıöver
  • İlksen Başarır
  • Kadın Dayanışma Vakfı
  • Kaos GL Derneği
  • Klaus Eder
  • Kristen M. Fitzpatrick
  • Latika Padgaonkar
  • Mehmet Ecevit
  • Melek Özman
  • Melek Ulagay Taylan
  • Mert Fırat
  • Merve Arbaş
  • Meryem Koray
  • Mine Satur
  • Murathan Mungan
  • Mustafa Bıyıklıoğlu
  • Nadire Mater
  • Naim Dilmener
  • Necati Sönmez
  • Nergis Öztürk
  • Numan Seven
  • ODTÜ
  • GİSAM
  • Orhan Alkaya
  • Oya Baydar
  • Önder Bostancı
  • Özge Gökten
  • Özmen Düzgün
  • Paula Palacios
  • Pelin Sütcüoğlu
  • Prakriti Maduro
  • Rauf Köseman
  • Sabahattin Göksu
  • Sadık İkinci
  • Serpil Sancar
  • Sevcan Çamırcı
  • Sevilay Çelenk
  • Sezen Eliz İnce
  • Sezgin Türk
  • Sibel Doğan
  • Tayfun Dursun
  • Sibel Kınacı
  • Sitare Çıbık
  • Suavi Aydın
  • Şahin Antakyalıoğlu
  • Şevkat Bahar Özvarış
  • Şule Baykal
  • Tahmineh Milani
  • Tevfik Tayfun Can
  • Thomas Lier
  • Tuğba Özkan
  • Tülay Demircan
  • Türker Aşkın
  • Türker Körük
  • Uğur Erdener
  • Uğur Yücel
  • Umut Çokçağlayan
  • Vanja D'Alcantara
  • Veysel Tiryaki
  • Women Make Movies
  • Yaşar Sökmensüer
  • Yaşar Tonta
  • Yavuz Ege
  • Yelda Şahin Akıllı
  • Yeşim Güneyli
  • Yıldırım Türker
  • Yusuf Köse
  • Yusuf Pirhasan
  • Zeki Demirkubuz
  • Zeynep Çolak
15. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ
YÖNETİM KURULU
  • Halime Güner
  • Yıldız Ecevit
  • Özge Alpay
  • Berrin Balay
  • Selen Doğan

BAŞKAN
  • Halime Güner

GENEL KOORDİNATÖR
  • Sevna Somuncuoğlu

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
  • Selen Doğan

FESTİVAL KOORDİNATÖRÜ
  • Özlem Kınal

FESTİVA PROGRAMI
  • Sevne Somuncuoğlu
  • Özlem Kınal

“HER BİRİ AYRI RENK” SEÇKİSİ
  • Sevin Okyay

“UZAK DİYARLAR” SEÇKİSİ
  • Andreas Treske

BELGESEL SEÇKİSİ
  • Berrin Balay
  • Emel Çelebi
  • Seray Genç

KISA FİLM SEÇKİSİ
  • Gülden Treske
  • Cemal Akyüz

PROGRAM DANIŞMANI
  • Oğuz Onaran

İLETİŞİM KOORDİNATÖRÜ
  • Neriman Demir

FİLM TRAFİK
  • Özlem Kınal
  • Ceren Kocaman

KONUK AĞIRLAMA
  • Sibel Güneş
  • Vera Jimenez
  • Nazan Tekin
  • Ayşegül İmre Balcı

FESTİVAL TANITIM FİLMLERİ
  • Emre Yılmaz

BASIN
  • Sibel Güneş

FESTİVAL AFİŞİ TASARIM ve UYGULAMA
  • MYRA

FESTİVAL JENERİĞİ
  • Hayalperest

AÇILIŞ TÖRENİ
  • Hakan Dündar

DİYALOG ÇEVİRİ ve ALTYAZI
  • Filmartı

KATALOG ÇEVİRİLERİ
  • Ceren Kocaman
  • Burç Köstem
  • Zeynep Çolak
  • Berivan Alabuğa
  • Burcu Çelik
  • Sevcan Çamırcı

SÖZLÜ ÇEVİRİLER
  • Hacettepe Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü

ÇEVİRİ EDİTÖRÜ
  • Ceren Kocaman

BASILI MALZEMELER
  • Emre Yılmaz

FESTİVAL FOTOĞRAFÇILARI
  • KA Fotoğraf Geliştirme Atölyesi;
  • Anna Karahan
  • Çağrı Kibar
  • Duygu Özdemir
  • Eda Irkılata
  • Elçin Orçan
  • Fazlı Öztürk
  • Hakan Önal
  • Handan Kurtbaş
  • İbrahim Karakütük
  • İlker Yavuz
  • İpek Çınar
  • Metin Arslan
  • Mihrican Yürükoğlu
  • Nazan Köse
  • Nazlı Deniz Oğuz
  • Oğuz Karakütük
  • Ömür Özonur Kancaoğlu
  • Serhat Şatır
  • Şenel Uçar
  • Şerife Yavuz
  • Tevfik Ceritoğlu
  • Zehra Pınar Çeliker

ÖDÜL TASARIM
  • Antik Tuğra

ANI PAKETLERİ
  • Fahri Kaplan

HALE SOYGAZİ, FÜSUN DEMİREL, SERRA YILMAZ FOTOĞRAFLARI
  • Muammer Yanmaz

GÖNÜLLÜ KOORDİNASYONU
  • Ceren Kocaman
  • Tayfun Can Onuk

GÖNÜLLÜLER
  • Alper Okan Akdağ
  • Arzu Çelik
  • Asena Ak
  • Aslı Polatkan
  • Ayşe Öykü Özer
  • Aysun Güven Özdemir
  • Beyza Acar
  • Bilge Nur Bektaş
  • Burç Köstem
  • Cansu Dağıstanlı
  • Cansu Gök
  • Cemile Gizem Dinçer
  • Cemre Dağıstanlı
  • Ceren Ciritçi
  • Demet Özel
  • Deniz Özen
  • Derya Karatürk
  • Didem Mutlu
  • Elfe Bulunç
  • Elif Kandam
  • Erdal Aydın
  • Erdoğan Şekerci
  • Ezgi Güngördü
  • Gizem Kulak
  • Gülçin Erdoğan
  • Güneş Ünal
  • Kıvılcım Aralp
  • Kübra Avcı
  • Manolya Çetinkaya
  • Nazlı Ceren Bingüller
  • Ogül Ünsal
  • Ömür Özonur Kancoğlu
  • Özgün Özder
  • Pınar Topal
  • Selay Şeftali
  • Selen Özgünel
  • Sevcan Güğümlü
  • Sevgi Aktaşoğlu
  • Sezin Kabasakal
  • Zeynep Aygar
  • Zeynep Çolak

FESTİVAL DOSTLARI
  • A.Bahar Engin
  • Ahu Özyakup
  • Alexandra Puetter
  • Alin Taşçıyan
  • Atilla Dorsay
  • Ankara Film Festivali
  • Anne Brishoual
  • Arzu Erdeş
  • Aşkın Asan
  • Ayşen Sever
  • Banu Yılmaz Ocak
  • Barbara Sass
  • Barış Pirhasan
  • Belçim Bilgin
  • Belkıs Özener
  • Biket İlhan
  • Brigitte Sy
  • Chairun Nissa
  • Clarissa Campolina
  • Claudia Lenssen
  • Çiğdem Anad
  • Çiğdem Vitrinel
  • Damla Özlüer
  • Debra Zimmerman
  • Deniz Kurşunlu
  • Deniz Türkali
  • Derya Alabora
  • Devlet Opera Ve Balesi
  • Devlet Tiyatroları
  • Dilaram Dağlı
  • Ece Aksoy
  • Emel Çelebi
  • Engin Doğan
  • Ercan Yılmaz
  • Ertan Vicdi Küçükerbaş
  • Esin Küçüktepepınar
  • Farida Benlyazid
  • Fedai Öztük & Burcu Öztürk
  • Fethi Yaşar
  • Figen Çarmıklı
  • Francisca Silva
  • Funda Ödemiş
  • Gülderen Rençber Erbaş
  • Güler Ökten
  • Gülsen Tuncer
  • Hakan Dündar
  • Hande Sarı
  • Harman Şaner Çakmak
  • Harun Yılmaz
  • Hediye Ölmez
  • Helvecia Marins Jr.
  • Işıl Bayraktar
  • İmaj Film
  • İstanbul Film Festivali
  • Judith Dennis
  • Kader
  • Klaus Eder
  • Kristen M. Fitzpatrick
  • Lale Mansur
  • Leyla Özalp
  • Liza Johnson
  • Luminita Boerescu
  • Mahinur Ergun
  • Marisol Centeno
  • Marita Hallfors
  • Mahmet Yaşın
  • Meliha Okumuş
  • Memnune Uzun
  • Mete Güner
  • Mine Soley
  • Murat Belge
  • Mustafa Engin Karabağ
  • Müjgan Güneri
  • Nadia Niazi
  • Narjiss Nejjar
  • Nazlı Erçin
  • Nazlı Eray
  • Necla Algan
  • Negar Azarbayjani
  • Nergis Korkmaz
  • Nilüfer Aydan
  • Ömer Güner
  • Rauf Kösemen
  • Reis Çelik
  • Rojin
  • Saara Cantell
  • Samira Radsi
  • Sare Doğan
  • Saçkin Yasar
  • Selma Bargach
  • Serap Aksoy
  • Sevda Ferdağ
  • Shayesteh İrani
  • Shirley Barrett
  • Sibel Durak
  • Sonia Fritz
  • Suna Selen
  • Şükriye Dönmez
  • Teresa Villaverde
  • Trinh Minh-Ha
  • Uğurhan Betin
  • Ümit Bektaş
  • Ümit Ünal
  • Ürün Güner
  • Valerie Massadian
  • Veysel Tiryaki
  • Yasemin Şahin
  • Yener Turan
  • Yeşim Tabak
  • Yunus Keleş
  • Zozan Özgökçe
16. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ
YÖNETİM KURULU
  • Halime Güner
  • Yıldız Ecevit
  • Berrin Balay
  • Özge Alpay
  • Nur Oratan
  • Ayşe Gündüz Hoşgör
  • Serap Aşar Brown

BAŞKAN
  • Halime Güner

PROJE KOORDİNATÖRÜ
  • Sevna Somuncuoğlu

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
  • Selen Doğan

FESTİVAL KOORDİNATÖRÜ
  • Özlem Kınal
  • Sevna Somuncuoğlu

FİLM İZLEME ve DEĞERLENDİRME
  • Sevin Okyay
  • Gülden Treske
  • Anderas Treske
  • Sevna Somuncuoğlu
  • Selen Doğan
  • Özlem Kınal
  • Ürün Güner
  • Sanem Akın
  • Sophie Baar
  • Oğuz Onaran
  • İlker Yavuz
  • Berrin Balay
  • Nur Otaran
  • Serap Brown
  • Mete Güner

İLETİŞİM
  • Sibel Güneş
  • Eda Özyurt Kılınç
  • Nazan Telin
  • Sibel Ofluoğlu

FİLM TRAFİK
  • Sanem Akın

KONUK AĞIRLAMA
  • Sibel Güneş
  • Nazan Tekin

FESTİVAL JENERİĞİ ve TANITIM FİLMLERİ
  • MG Yapım

FESTİVAL AFİŞİ TASARIM ve UYGULAMA
  • MYRA

AÇILIŞ TÖRENİ
  • Elif Özmenek Çarmıklı

GÖSTERİM KOORDİNASYONU
  • Masal Kitabevi; Suphi Öztaş

ALTYAZI ve ÇEVİRİ KOORDİNASYONU
  • Masal Kitabevi; Mustafa Kerem Yüksel

ALTYAZI ÇEVİRİ
  • Dilan Ateş
  • Erhan Baltacı
  • Melike Bozdoğan
  • Ümit Edeş
  • Özer Gökmen
  • Melih Mol
  • Öge Dirim Tezgelmiş
  • Ceren Turan
  • Mustafa Kerem Yüksel
  • Tuğba Yürük

ALTYAZI BİNDİRME
  • Erhan Baltacı
  • Ümit Edeş
  • Yusuf Ziya Kavak

BASILI MALZEMELER EDİTÖRÜ
  • Selen Doğan

BASILI MALZEMELER TASARIM ve UYGULAMA
  • Emre Yılmaz

KATALOG ÇEVİRİLERİ
  • Nazan Tekin
  • Eda Özyurt Kılınç
  • Ceren Kocaman
  • Sanemakın
  • Mete Güner
  • Ahmet Bütün

FESTİVAL FOTOĞRAFÇILARI
  • KA Fotoğraf Geliştirme Atölyesi

YILDIZ KENTER FOTOĞRAFI
  • Muammer Yanmaz

SUZAN KARDEŞ FOTOĞRAFI
  • Fulya Atalay

FESTİVAL MEKANLARI
  • Kızılırmak Sineması
  • Goethe Institut Ankara

FESTİVAL DOSTLARI
  • Ak-Ay
  • Anna Karahan
  • Aslan Tayfun Alkan
  • Atilla Dorsay
  • Ayfer Tunç
  • Bahar Çuhadar
  • Banu Bozdemir
  • Başak Büyükçelen
  • Belmin Söylemez
  • Betül Yarar
  • Biket İlhan
  • Bircan Silan
  • Ceren Kocaman
  • Ceyda Aşar
  • Deniz Yalın
  • Dolunay Soysert
  • Dorota Kedzierzawska
  • Duygu Kocabaylıoğlu
  • Ebru Çeliktuğ
  • Ebru Özboz
  • Efe Uluç
  • Elif Türkölmez
  • Emel Çelebi
  • Emel Öztürk
  • Esma Uzun
  • Fethiye Çetin
  • Filiz Ak
  • Filiz Alpgezmen
  • Fulya Atalay
  • Gökçe İnce
  • Gülden Treske
  • Güzin Tekeş
  • Hakan Dündar
  • Hrant Dink Vakfı
  • Hülya Anbarlı
  • İksv
  • İlker Yavuz
  • İnci Razakı
  • İrem Şerefoğlu
  • Jülide Kural
  • Katarzyna Roslaniec
  • Kavaklıderem Derneği
  • Klaus Eder
  • Kürşay Kayral
  • Laçin Ceylan
  • Laurence Roothooft
  • Listag
  • Magali Van Reeth
  • Maria Sadowska
  • Mehlika Gider
  • Mehmeh Seymen
  • Melek Özman
  • Melike Demirdağ
  • Mesut Kara
  • Mete Güner
  • Metiner Ürer
  • Michaela Kezele
  • Mima Simic
  • Muammer Yanmaz
  • Murat Erşahin
  • Murat Özer
  • Müjde Işıl
  • Nazan Özcan
  • Nazım Caba
  • Nebil Özgentürk
  • Necla Algan
  • Nejat Ulusay
  • Nejla Demirci
  • Nilay Erdönmez
  • Oğuz Onaran
  • Oya Başar
  • Pelin Esmer
  • Rakel Dink
  • Roya Akbari
  • Ruba Blal
  • Savaş Zafer
  • Seda Akgün
  • Sedef Ecer
  • Selin Gürel
  • Senem Özdemir
  • Sevilay Çelenk
  • Sevin Okyay
  • Shanny Haziza
  • Sophie Baar
  • Sündüz Haşar
  • Şükran Yüzel
  • Tahsin Yatan
  • The Marmara Oteli
  • Thomas Lier
  • Threese Anna
  • Ümit Utku
  • Ürün Güner
  • Yeşim Ustaoğlu
  • Yetkin Dikinciler
  • Yılmaz Atadeniz
  • Zeynep Taşkın
  • Myra
  • Rauf Kösemen
  • Gülderen Rençber Erbaş
  • Deniz Kurşunlu
  • Tuba Mücella Kiper
  • Nergis Korkmaz
  • Engin Doğan
  • Damla Özlüer
  • Bipr-Bilgi Üniversitesi;
  • Esra Araç
  • Emel Bülbül
  • Rakel Denahmiyas
  • Meltem Karaağaç
  • Sevim Yenigül Erdemir
17. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ
YÖNETİM KURULU
  • Halime Güner
  • Yıldız Ecevit
  • Berrin Balay
  • Özge Alpay
  • Nur Otaran
  • Ayşe Gündüz Hoşgör
  • Ayşegül Banker Etker

BAŞKAN
  • Halime Güner

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
  • Selen Doğan

FESTİVAL KOORDİNATÖRÜ
  • Özlem Kınal

FESTİVAL ASİSTANI
  • Sanem Akın

FESTİVAL PROGRAMI
  • Özlem Kınal
  • Sanem Akın

FİLM İZLEME ve DEĞERLENDİRME
  • Andreas Treske
  • Ayşegül Koç
  • Emel Çelebi
  • Gülden Treske
  • Halime Güner
  • Nur Otaran
  • Özge Alpay
  • Özlem Kınal
  • Özlem Sarıyıldız
  • Sanem Akın
  • Seray Genç

FİLM TRAFİK
  • Sanem Akın

KONUK AĞIRLAMA
  • Linda Rödel
  • Özlem Başdoğan

İLETİŞİM
  • Sibel Ofluoğlu
  • Eda Özyurt Kılınç
  • Ekin Keskin

FİNANS
  • Sibel Ofluoğlu

FESTİVAL JENERİĞİ ve TANITIM FİLMLERİ
  • Emre Yılmaz

FESTİVAL AFİŞİ
  • Myra

ÖDÜL VTRLERİ
  • Demet Kayıran
  • Hayri Çölaşan

AÇILIŞ TÖRENİ
  • Selen Doğan
  • Elif Özmenek Çarmıklı
  • Hakan Dündar
  • Demet Kayıran

BASILI MALZEMELER EDİTÖRÜ
  • Selen Doğan
  • Sanem Akın

BASILI MALZEMELER TASARIM VE UYGULAMA
  • Emre Yılmaz

KATALOG ÇEVİRİLERİ
  • Hacettepe Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü;
  • Sinem Bozkurt (koordinasyon)
  • Fatma Kutbay
  • Yasemin Göl
  • Tuğçe Caner
  • Devin Keleş
  • Özge Demirci
  • Sinemis Kamer
  • Adana Zirve Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü
  • Ayşegül Uysal
  • Uçan Süpürge Ekin Keskin
  • Mete Güner
  • Özlem Başdoğan

ÇEVİRİ EDİTÖRÜ
  • Sanem Akın

MEDYA İLİŞKİLERİ
  • Selen Doğan
  • Sanem Kirkit

FESTİVAL WEB SİTESİ ve SOSYAL MEDYA
  • Özlem Kınal
  • Sanem Akın

GÖSTERİM KOORDİNASYON
  • Masal Kitabevi; Suphi Öztaş

ALTYAZI ve ÇEVİRİ KOORDİANSYON
  • Masal Kitabevi; Mustafa Kerem Yüksel

ALTYAZI ÇEVİRİ
  • Erhan Baltacı
  • Ümit Edeş
  • Harun Altun
  • Dilan Ateş
  • Işıl Kunaz
  • Emrah Saraçoğlu
  • Öge Dirim Tezgelmiş
  • Mustafa Kerem Yüksel

ALTYAZI BİLDİRME
  • Ümit Edeş
  • Erhan Baltacı
  • Cemil Atik
  • Emrah Saraçoğlu
  • Güher Didem Yüksel

FESTİVAL FOTOĞRAFLARI
  • KA Fotoğraf Geliştirme Atölyesi

FESTİVAL MEKANLARI
  • Kızılırmak Sineması
  • Goethe Institut Ankara

FESTİVAL DOSTLARI
  • Agah Öğünç
  • Ali Tekin
  • Alper Fidaner
  • Alper Şen
  • Arjeta Puca
  • Atilla Dorsay
  • Ayşe Çetinbaş
  • Başkent Aşçılar ve Turizm Derneği
  • Belgesel Sinemacılar Birliği
  • Berivan Akbaş
  • Berna Çol
  • Betül Yarar
  • Beyza Kural
  • Biket İlhan
  • Buğday Derneği
  • Bulut Film
  • Burçin Güner
  • Can Candan
  • Can Mengilibörü
  • Canan Tüzel Okyay
  • Çağlar Atalay
  • Rauf Kösemen
  • Çiçek Tahaoğlu
  • Damla Özlüer
  • Deniz İnsel
  • Eda Atay
  • Elif Özmenek Çarmıklı
  • Elif Refiğ
  • Elif Zilan
  • Emel Öztürk
  • Emine Yıldırım
  • Engin Doğan
  • Eser Köker
  • Esra Debreli Deniz
  • Evre Selhanoğlu
  • Fahri Aksırt
  • Ferhunde Özbay
  • Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi
  • Giyotin Film
  • Gülderen Erbaş
  • Güneşin Aydemir
  • Hrant Dink Vakfı
  • Hülya Anbarlı
  • Hülya Koçyiğit
  • Kaos GL
  • Kazım Gündoğan
  • Lale Film
  • Mehmet Ali Alabora
  • Murat Yiğit Paker
  • Müge Atala
  • MYRA
  • Nadir Öperli
  • Necip Sarıcı
  • Nejat Ulusay
  • Nihal Poyraz Temürcü
  • Nur Yılmazlar
  • ODTÜ GİSAM
  • Olga Malea
  • Oyuncular Sendikası
  • Özge Çelikaslan
  • Özlem Mengilibörü
  • Pınar Baloş
  • Pınar Göksan Aker
  • Publica Öğrenci İletişim Ajansı
  • Ramin Matin
  • Rauf Kösemen
  • Ruhi Sarı
  • Sami Dündar
  • Seçil Büker
  • Selcan Kula
  • Selen Gürsoy
  • Sema Kaygusuz
  • Sevilay Çelenk
  • Sevin Okyay
  • Sevna Somuncuoğlu
  • Sibel Durak
  • Sinem Babul
  • Sinema Yazarları Derneği
  • Suzan Kardeş
  • Şenay Gürler
  • Şermin Tükel
  • Tanju Gündüzalp
  • Tayfun Pirselimoğlu
  • TED Üniversitesi Sinema Topluluğu
  • Thomas Lier
  • Tuba Mücella Kiper
  • Tuğba Şahin
  • Tuğba Tekerek
  • Türk Eğitim Derneği
  • Türkan Şoray
  • Uluslararası Sinema Yazarları Federasyonu
  • Ümit Ünal
  • Vedat Gün
  • YapımLab
  • Yasemin Göksu
  • Yekta Kopan
  • Yetkin Dikinciler
  • Zeyno Film
  • Zhanna Issabayeva
  • Zümrüt Burul
20. UÇAN SÜPÜRGE ULUSLARARASI KADIN FİLMLERİ FESTİVALİ
  • Andaç Haznedaroğlu
  • Armağan Lale
  • Arzu Oduncu İmamoğlu
  • Ayben Altunç
  • Ayris Alptekin
  • Ayşegül Selenga Taşkent
  • Ayşim Türkmen
  • Belmin Söylemez
  • Berfi Dicle Öğüt
  • Biket İlhan
  • Bilge Durbaş
  • Bingöl Elmas
  • Burcu Melekoğlu
  • Canan Evcimen
  • Çiçek Kahraman
  • Çiğdem Mater
  • Çiğdem Vitrinel
  • Deniz Şengenç
  • Derya Tarım
  • Didem Şahin
  • Dilan Vardar
  • Dilek Çolak
  • Ebru Ünsal
  • Eda Elif Tibet
  • Elçin Elgür
  • Elif Dağdeviren
  • Emel Çelebi
  • Emre Boncuk
  • Eylem Kaftan
  • Ezgi Ay
  • Fatma Serpil Altın Urkan
  • Feray Saygılıgil
  • Gönül Moroğlu
  • Gül Ertunan
  • Gülen Güler
  • Gülin Üstin
  • Gülnaz Gökçen
  • Handan Öztürk
  • Hazal Dut
  • Işıl Özgentürk
  • İpek Efe
  • İpek Tugay
  • Jüride Aral
  • Kıvılcım Akay
  • Kibar Dağlayan Yiğit
  • Leyla Özalp
  • Leyla Toprak
  • Melek
  • Merve Tuğ
  • Nazlı Eda Noyan
  • Nejla Demirci
  • Nezahat Gündoğan
  • Nida Karabol Akdeniz
  • Nihan Belgin
  • Nilay Akder
  • Nisa Yıldırım
  • Nisan Dağ
  • Nurdan Tekeoğlu
  • Oya Işıl Çuhadar
  • Özlem Akovalıgil
  • Özlem Sarıyıldız
  • Reyan Tuvi
  • Sefa Öztürk
  • Selcen Ergun
  • Serap Engin
  • Sevinç Yeşiltaş
  • Su Baloğlu
  • Tijen Pal
  • Tuluhan Tekelioğlu
  • Türkan Şoray
  • Vuslat Karan
  • Zeynep Atakan
  • Zeynep Sungur
  • Zümrüt Burul
  • Sevgi Çubukçu
  • Mizgin Müjde Arslan
  • Çiğdem Sezgin
  • Deniz Gamze Ergüven
  • Türkan Derya
  • Senem Tüzen
  • Ahu Öztürk
  • Belma Baş
  • Emine Emel Balcı
  • Nuray Şahin
  • İlksen Başarır
  • Handan İpekçi
  • Esra Saydam
  • Yeşim Ustaoğlu
  • Pelin Esmer
  • Ceren Ülgen
  • Duygu Polat
  • Nurbanu Asena
  • Sezen Kayhan
  • Pınar Yorgancıoğlu
  • Melisa Üneri
  • Filiz Işık Bulut
  • Pınar Öğünç
  • Ruken Tekeş